Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj Petře, jedná se o normální bezinkový likér z bobulek, který smícháte do přecezené ořechovky, rum je legendario elixír, ten je sladký ažaž, cukru se budu snažit vyvarovat. Jde mi o léčivo, tak tam rovnou při vaření těch bezinek přidám lapacho a dr. Nona čaj kvůli antioxidantům, s tou vilcacorou ještě váhám, pač má dřevitou chuť, ale účinky fantastické. Ovocné pálenky se jako základ vůbec nehodí, jsou to pak nesourodé směsky, ubírám se úplně jiným směrem, jde mi maximum léčebných látek, třeba normálního červeného by jste musel vypít stovky litrů, aby jste měl takové léčebné vlastnosti jak moje 1 flaška ořechobezinkovky. Jako fakt si pak nechám udělat laboratorní rozbor pro potvrzení. Na zdraví. Roman
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika