Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem docela prekvapen a chtel bych videt vysledek. Zaujalo me to laboratorni paleni. Snad toho nebylo tolik, aby to zajimalo i celniky.

Kazdopadne palit z nejakeho italskeho vina za 100 mi pripada jako zhovadilost. Jestli jsou tady dorazy na sireni, tak vez ze tam je x Ecek a mozna ani sireni neni treba. Navic stolni vino muze obsahovat opravdu vsechno vcetne jablecneho mostu. Fuj. Nechapu, kdyz uz se s tim patlas neporidis kvalitni surovinu. Btw. ten demizonek za 100 jsem taky koupil v nadeji, ze to treba bude pitelne. Nebylo a nepili to ani lidi co pijou uplne vsechno co tece krome asfaltu bo ten tece pomalu. Takze jsem to vsechno vylil. Ona to zas neni takova strata bo novy demizon stoji kolem 80.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika