Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Já osobně pálenky do sudu neukládám. Ostně neukládám je ani do skla, protože nemám kvas a tedy ani žádný finální produkt. Chtěl bych však uvést jeden postřeh, který vyplybul z mého teoretického zájmu o problematiku uložení pálenek v sudech. Moje znalost také svědčí o tom, že pálenky z dřevěných sůdů nebodují výrazněji v koštech. Já osobně si myslím, že je to způsobeno dvěma základními faktory: 1) pálenky ze sudů dosud skutečně nedosáhly potřebné kvality (krátké staření, nepříliš vhodné sudy...), 2) pokud soutěží pálenky ze skla a sudů mezi sebou, tak jsou porovnávány dvě nesouměřitelné věci - tzn. každá by měla být vhodnocena v odlišné kategorii, i když výchozí surovina je shodná... (prostě jsou to dvě zcela svébytné hodnotné věci, které by měly mít stejnou šanci...) Zatím. B.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika