Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tohle by si melo uvedomit obrovske mnozstvi "cukraru", taky jsem si driv myslel, ze cukr tam patri byt treba kilo, ale prdlajs...

Zřejmě Vám nikdo neřekl, že kvasinky ke svému množení potřebují nejen vzduch, ale i cukr. A teď jsou dvě možnosti: Buďto jim ho dáme, tj. 1 - 2% z celkového množství kvasu nebo si ho vezmou z ovoce. Já jsem spíše pro tu první možnost, ale vím, že jsou mezi námi tací, kteří si mohou dovolit hospodařit extenzivně tj. když chtějí více destilátu, založí více kvasu. Tak těch se toto netýká. Ještě by mě zajímalo, jak jste přišel na to, že v kvasu po dokvašení leží ještě 8 - 10 kg přírodního cukru vers. refraktometrie, která je založená na indexu lomu. Silně pochybuji, že to doložíte výpočtem, ale rád bych se mýlil. slosar-petr@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika