Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj Miloši,

děkuji za připomínku. Je rozhodně na místě. napsal jsem toto a šel jsem spát, ani jsem to po sobě nečetl. Rozhodně nechci říci, že je tam obsahových vonných látek každý rok stejně. to je opravdu blbost a to bych nevyslovil ani náhodou. Tvrdím jen že tam prostě jsou. Některý rok více, jiný méně, ale jsou tam. A když má kvas vyšší procento alkoholu, tak se více těch látek vyluhuje a tím pádem i v horších ročnících je tam ta vůně cítit - i když třeba velice slabě. Ono totiž záleží dle mých vlastních zkušeností hlavně na ovoci a zde si troufám i říci přímo na konktrétní odrůdě. S tímto mám vlastní zkušenost jen u švestek, ale myslím si že to bude fungovat u všeho ovoce, když třeba celosvětově je nejuznávanější hruškovice Williams. Je to proto, že je to letní odrůda a tím pádem dobře vyzraje v podstat každý rok. Navíc je to odrůda, která má nejen sladkost a vůni, ale i kořenitost!!! a navíc má méně vody ve srovnání s jinými odrůdami např. se stejně zrající Clappovou máslovkou. Někdy se zastavím se vzorky a porovnáš sám, uvidíš že nekecám. 

Jirka Kamiš 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika