Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj.
Chtěl bych se podělit o informaci a zároveň slyšet názor zdejších odborníků. Jeden domácí palič kterého znám, mě prozradil svůj trik, který používá pří pálení pálenek hojně doslazených řepným cukrem. Při druhém pálení přidává skořápky asi z 10 vajíček a 0,5 kg cukru. Tvrdí, že skořápky jsou, při vyléváni kotle, šedé a mají snahu se rozpadat. Neznám přesný obsah jeho kotle, ale asi 50 – 80 l. Tento alchymista po vypálení trnkového kvasu do něj nasype znovu cukr a nechá ho znovu prokvasit. Chutnal jsem jeho výrobek po druhém kvašení trnek a musím říct, že jsem to nepoznal. Nepovažuji se za nějakého znalce destilátů, ale slivovice nepálila ani neškrabala v krku. A to měla 50. Děkuji za reakci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika