Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
páleníci, supr že tu jste a zdravím vaška teoretika, hahaha.
mám problém, poraďte prosím, jestli znáte.
nikdo mi nechtěl udělat meruně, protože kvas trocha zoctovatěl. ve 120 ne, ale ve třech 50ltr hobočkách byl ocet. nakonec mi známý půjčil garáž s kotlem, ať si to otočím sám. už byl průser, že sem octové meruně pálil v březnu, ale bylo mi jich škoda ...no, první přepal do 12, druhý přepal jsem hlídal a típl sem při necelých 52%, pak už šla cítit kyselka, sice trošku, ale byla. zastavil jsem to pro sichr. jakto že je ta kořala kyselá? když tam z kyselky nešlo nic? a co s tím teď? pomůže třetí přečištění? pomalu odchází ten první smrad aldehydu, který tam byl docela dost cítit.... ale když sem nechal vyvětrat ve sklence, na druhý den byla vůně OK, ale jakto že je kyselá?

dík. f.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika