Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
rikate ze med je na chladic nej?ja vim,a to ze sve praxe (vyucen foukacem tech.skla u Kavaliera v Sazave ve 24letech jsem mel uz 8-mou kvalifikacni tridu obhajenou jo?delal jsem v Laboře Praha  a naposledy v Pardubicich v Semtine)chtel jsem jen napsat,ze asi nebude med tim nejlepsim materialem na chladic pro lih a ani nerez neni nejlepsi reaguji s latkami(poznate to i tak ze kdyz si ji strcite do ust,tak vam trnou zuby)nejlepsi je kremene sklo,ale to by jste se hodne prohli,tak se pouziva borito-kremicite(pairex,duran,simax)to pisi jen o materialu na chladic.je jasne,ze v podminkach co se dela, kulny a sklepy je lepsi med,kor kdyz se klepou ruce a je nejisty krok.:-))).jsou ale lidi,kteri to chteji delat na slusne urovni,pro sebe pro zabavu a nebo treba i na leky,kdy potrebuji vic jak 55%,ale treba i pres 90%,ci nabydnout neco vic nez to co je bezne(nemyslim tim v kramu,ty jejich karbopury a tresti ve 40-ti% si nedavam ani na myti nohou)ale na pripitek pro dobre kamose...pak se myslim vyplati investovat do sklenene apratury a nebo si nechat od nekoho udelat sestavu trosku pevnejsi nez se pouziva v laboratorich...a verte,ze to jde.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika