Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Haná je už ztracenáangry! Minulou sklizeň jsem zachránil jen za cenu mnohahodinového odstraňování mazlavé rubiny, která se hýbala tělíčky bělavých larevfrown, následného praní ořechů v teplé octové vodě. Jádra jsou ok, jejich cena rovna poskytovateli poslední energ.záchranycheeky. Rubinu jsem v pevně zavázaných ig.pytlech daroval kontejnerům na směsný odpad, na stromech jsem nenechal ani toť plodů a slupek, listí jsem poctivě do posledního vyhrabal a pod plachtou nechal zapařit. Nejen kvůli úbytku mých sil nemíním používat na ořešáky postřiky-konflikt s kultivovanou i divou přírodou+ sousedícím člověčenstvem mi ani za tu vlašskou Manu nebeskou nestojí. Snad se v naší oblasti objeví nějaký např. opeřený, krtčí či bakteriální predátor, který si na vrtulích oř.s chutí smlsne a udrží ji v přijatelném počtucool. Zkusím na jaře vyvěsit žluté lep.desky-na třešních to funguje. SPCH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika