Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, před ca. 7 lety jsem si pro potěchu zasázel 2 semenáče kaštanovníku setého. Nejedná se o roubovanou odrůdu. Oba semenáčky se velice pěkně ujaly, mají silný růst, i přes panující sucho zdravé zelené listy a již druhým rokem mi začínají plodit. Potíž je v tom, že plodí velice malé plody, samotný plod kaštanu má zhruba délku 1 cm. Chtěl bych se zeptat, zda plody budou takto malé již pořád, nebo se časem zvětší (minulý rok mi plody připadaly ještě menší)? Jelikož je možné, že oba semenáčky pochází ze stejného stromu, není možné, že malý plod je důsledkem "příbuzenského" opylování? Pokud je nutné na podnož naroubovat jiný kaštanovník, kde vzít "ozkoušený" roub s velkými plody? Platí u kaštanovníku standardní roubovací pravidla, anebo jsou tam nějaké odlišnosti? Rudolf
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika