Vanda



Josefka - (2) - 32.190 (?) 
17.3.2018 10:23, zobrazeno: 5624x

Ahoj, jsem milovnicí orchidejí - na amatérské úrovni :-) co se mi líbí tak si pořídím a až potom zjišťuji jak se o to starat. Někdy s úspěchem někdy s měnším... nicméně jsem teď objedvila nádheru - orchidej Vanda (okouzlila mě na titulce časopisu Zahrádkář). Moc ráda bych ji měla doma a zkusila se o ni starat, ale nemůžu ji nikde sehnat. Neporadíte někdo kde by bylo možné ji koupit? Dík Josefka

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 232.19 (?), 19.3.2018 15:02

Pravidelně ji vídám v Hornbachu. Ale neodvažuji se koupit, myslím, že by se jí v paneláku nelíbilo. A ta cena od toho "co kdyby" dost odrazuje. JP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josefka - (2) - 32.229 (?), 19.3.2018 15:24

Děkuji za tip. Ale souhlasím asi s vaším názorem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.34 (?), 11.4.2018 9:50

Dobrý den paní Josefko:-) mám pro Vás ještě lepší tip než je prodej v Hornbachu nebo Bauhausu, tam mívají ty Vandy často ve výprodeji, ale bohužel v celkem zuboženém stavu a ještě navíc pořád ceny kolem 500Kč. Před časem, konkrétně někdy předloni, jsem našel výbornou polskou firmu na velké množství orchidejí, stránky jsou orchidegarden.pl, samozřejmě zasílají i do Česka, vyzkoušel jsem, objednal si různé druhy, došly naprosto v pořádku, zdravé, silné rostliny, těch Vand tam teď mají dokonce několik druhů, menší rostliny za ceny 30, popř. 40 nebo 45 zlotých, tj. v přepočtu něco kolem 200 Kč a poštovné kolem 180Kč. Jinak taky možno doporučit českou firmu Lukscheiter, ten teď ale Vandy nemá v nabídce. Podotýkám, že nejsem obchodním zástupce ani jedné z těchto firem:-) Jen sděluji vlastní zkušenost. Jinak jsou Vandy naprosto bezproblémové, pěstuji je v paneláku, takříkajíc "prostokořenně":-) položené na substrátu u Phalaenopsisů. Prozatím vinšuji pěkný den:-) Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika