Vanda



Josefka - (2) - 32.190 (?) 
17.3.2018 10:23, zobrazeno: 5619x

Ahoj, jsem milovnicí orchidejí - na amatérské úrovni :-) co se mi líbí tak si pořídím a až potom zjišťuji jak se o to starat. Někdy s úspěchem někdy s měnším... nicméně jsem teď objedvila nádheru - orchidej Vanda (okouzlila mě na titulce časopisu Zahrádkář). Moc ráda bych ji měla doma a zkusila se o ni starat, ale nemůžu ji nikde sehnat. Neporadíte někdo kde by bylo možné ji koupit? Dík Josefka

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 232.19 (?), 19.3.2018 15:02

Pravidelně ji vídám v Hornbachu. Ale neodvažuji se koupit, myslím, že by se jí v paneláku nelíbilo. A ta cena od toho "co kdyby" dost odrazuje. JP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josefka - (2) - 32.229 (?), 19.3.2018 15:24

Děkuji za tip. Ale souhlasím asi s vaším názorem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.34 (?), 11.4.2018 9:50

Dobrý den paní Josefko:-) mám pro Vás ještě lepší tip než je prodej v Hornbachu nebo Bauhausu, tam mívají ty Vandy často ve výprodeji, ale bohužel v celkem zuboženém stavu a ještě navíc pořád ceny kolem 500Kč. Před časem, konkrétně někdy předloni, jsem našel výbornou polskou firmu na velké množství orchidejí, stránky jsou orchidegarden.pl, samozřejmě zasílají i do Česka, vyzkoušel jsem, objednal si různé druhy, došly naprosto v pořádku, zdravé, silné rostliny, těch Vand tam teď mají dokonce několik druhů, menší rostliny za ceny 30, popř. 40 nebo 45 zlotých, tj. v přepočtu něco kolem 200 Kč a poštovné kolem 180Kč. Jinak taky možno doporučit českou firmu Lukscheiter, ten teď ale Vandy nemá v nabídce. Podotýkám, že nejsem obchodním zástupce ani jedné z těchto firem:-) Jen sděluji vlastní zkušenost. Jinak jsou Vandy naprosto bezproblémové, pěstuji je v paneláku, takříkajíc "prostokořenně":-) položené na substrátu u Phalaenopsisů. Prozatím vinšuji pěkný den:-) Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika