pěstování bambusů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 204.34 (?) 
9.5.2008 17:47

Je protiprorůstavá fólie na bambusarium.cz nějak extrémně drahá? Kolik metrů či desítek (stovek?) metrů potřebujete? Když to budete "lepit" z nějakých desek nebo odpadních fólií, budete s tím mít víc práce a nebudete mít žádnou jistotu. Já bych šel do originálu (tedy ověřeného materiálu). Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
               
host - 97.194 (?), 9.5.2008 18:04

Naprostý souhlas. Je až neuvěřitelné, jak vysoký tlak dokáží prorůstající kořeny vyvinout. Vůbec nemá smysl uvažovat o nějaké levné náhradě. Protože odstraňování vzniklých škod je mnohonásobně nákladnější, než v prvopočátku užít odpovídající materiál. Zahradnické firmy, které se zabývají zakládáním zeleně, by mohly vyprávět. Nakonec, já taky. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 43.164 (?), 9.5.2008 21:47

No 60cm sirky co nabizi na bambusariu povazuji za nedostatecne, proto hledam nejakou nahradu. Chci jit do hloubky 1m. PP desky se dobre svaruji a plachta z kamionu take.  Take se poohlizim, po foliich na skladky a spec.hydro.rad.folie odolne korenum. Co tedy mate Vy? Krom toho, ze me vymlouvate nahrady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 221.138 (?), 9.5.2008 22:13

Vážená či vážený. Já sám nemám nic, ale zkuste se mrknout třeba na Arboristická obchodní a mohlo by být vymalováno. Plachtu z kamionu považuji až za úsměvnou, ale pokud chcete, tak to zkuste. A dejte nám vědět, jak to dopadlo. Tedy po čase. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.34 (?), 12.5.2008 16:35

Domnívám se, že to, co prodávají, mají na bambusáriu odzkoušené.

Ale Arboristickou obchodní jsem také chtěl napsat (ale byla o něco dražší); a budete moci jít až do hloubky 2 m!

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.113 (?), 19.5.2008 11:03

Aha, tak o Dupont folii jsem vedel, ale v CR ma jiny nazev, tak jsem ji nenasel, az ted na vyse uvadenem webu. Dekuji.

Nasel jsem ale asi podle me neco lepsiho.  Dupont folie ma tloustku 0.826mm a ja nasel na webu Fatra folii na kabely v metrazi tloustky 2mm. Tento tyden ji jedu shlednout a popripade koupit.

Jinak dekuji za pomoc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.113 (?), 20.5.2008 11:04

Takze u me to vyhrala ta folie na kabely z Fatry. Sirka 1m a tloustka 2mm v cene 59,- /kg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.126 (?), 9.6.2009 9:04

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na přesný název té folie. Snažila jsem se ji na stránkách Fatry najít, ale asi neumím hledat. ;) Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 9.6.2009 13:20

podívejte se na diskuzi Nápady na levné fólie či materiály na jezírko

levná a vysoce odolná průmyslová folie se jmenuje JUNIFOL

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.122 (?), 13.5.2008 18:37

Roundupem to nedělejte, tím ho zničíte celý! Všechny stébla jsou propojený kořenama.

Odřezávat rašící stébla tam kde nechcete aby rost je asi jediný řešení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika