trativod



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 96.117 (?) 
20.4.2009 11:41

Dobrý den,

Potřeboval bych radu ohledně svodu dešťové vody, neboť nemám možnost tuto vodu odvést do kanalizace. Můj dům má půdorys cca 10 x 10 metrů. Na pozemku jsem náhodou objevil starou zasypanou betonovou jímku o průměru cca 1 metr. Do jaké hloubky bych měl tuto jímku vykopat, aby byla schopna pojmout vodu z okapů z půlky střechy domu (druhou půlku střechy svedu do sudu)? Pokud bude potřeba vytvořit přepad, jak dlouhá drenažní trubka by měla od tohoto přepadu vést? Bohužel na pozemku mám jílovitou zeminu se spoustou břidlice takže se voda do půdy špatně vsakuje. Spodní prameny jsou cca 7 metrů pod pozemkem.

děkuji za odpověď

Ondřej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
               
host - 207.20 (?), 26.7.2015 22:14

dobry den mam skromnej dotaz a potřeboval bych radu před rokem a pul sem delal novej trativod cca 2x2x2m a ted kdyz sou přivalove deště tak mi trativod nestiha odvadet vodu z domecku trativod sem delal stylem vykopana dira boky obložene tkaninou vysipana šterkem do toho privedeny svod a konec svodu prodlouzen drenazni hadici a stocen po plose trativodu dosipano sterkem a zabaleno geoskou a na tom zemina cca 40cm nevite kde muze byt problem sem nestastny kdyz hodne lije tak mi vylozene pretika gajgr moc diky za rady petr-dostalik@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika