Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
Při vkládání příspěvků prosím respektujte pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky nesmí obsahovat díla (texty, fotografie nebo ilustrace) jiných autorů (například z knih, časopisů nebo jiných webových stránek). Příspěvky autorů, kteří nedodržují pravidla pro vkládání příspěvků, se v diskuzích zobrazují po jejich schválení administrátorem.
Připojit reakci do diskuze Trativod za řadovým domem
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud je zahrada Vaše, měly by mít ostatní domy k tomu Váš souhlas, resp.dřívějšího majitele.Obraťte se na stavební odbor města, trativody se zanášejí a jsou jakýmsi dočasným provizoriem, nikoliv řešením.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG.
Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů a rozměry 4920x3218 obrazových bodů.
Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Souhlas autora:*Jako autor příspěvku souhlasím s jeho časově neomezeným zveřejněním na serveru ZAHRADA.cz
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.

Trativod za řadovým domem

host - xxx.xxx.82.223 (?)
15.7.2010 9:03
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Koupil jsem řadoví dům ve městě a za do meme mám na zahradě trativod ka všechny řadoví domy mají svedeny deštovou vodu.Když hodně prší tak se mi na zahradě udělá jezero.Barák zamnou si do trativodu svedl veškerý odpad a mám obavu že přerušil trativod a mě veškerá voda vylejzá na zahradě co mám dělat.

Připojit reakci   
Partnerem sekce je Vladeko - zahradní pergoly a altány

host - xxx.xxx.178.235 (?), 15.7.2010 9:47
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Pokud je zahrada Vaše, měly by mít ostatní domy k tomu Váš souhlas, resp.dřívějšího majitele.Obraťte se na stavební odbor města, trativody se zanášejí a jsou jakýmsi dočasným provizoriem, nikoliv řešením.

Připojit reakci

mildas (1) - xxx.xxx.101.61 (?), 20.2.2014 10:45

Jak jste to vyřešil? Mám podobný problém.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.235 (?), 20.2.2014 11:04

Kdysi se sousedé i takto domlouvali a dešťovou vodu svedli do společného trativodu.Suché záchody splašky neprodukovaly.Dnes po zavedení vodovodní sítě je situace poněkud jiná a také splašky obsahují to, co nikdy obsahovat nemohly.Ptejte se, kdy bude u vás vybudována kanalizace, kterou splašky povedou do společné čističky.Sousedé ať si prostudují vodní zákon především.Splašky do zahrady se v řadové zastavbě zamítají z hygienických důvodů a stavebník s tímto záměrem by neměl dostat povolení ke stavbě.Řadová zástavba se koná jen v místech, kde jsou inž.sítě včeteně kanalizací.

Připojit reakci
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Dolmar PS55027.5.2020
Ostřička pilových řetězú do 2500,-27.5.2020
Ostřička pilových řetězú do 2500,-27.5.2020
Náhradní kolečka k posouvacím dveřím26.5.2020
Jak najdu, kde je septik?26.5.2020
Vyschlá studna26.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů