Nové příspěvky - Zahradnictví a obchody

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Farmářky z paneláku - zkušenosti, host, 28.3.2024
Dobrý den, Kupovala jsem si od nich loni sazenice rajčat Tornádo a byla jsem moc spokojená. Měly je ve kvalitním substrátu, zdravé a kelímek byl plně prokořeněný.
Farmářky z paneláku - zkušenosti, host, 28.3.2024
Dobrý den, nedávno jsem narazil na instagramu na projekt dvou sester z Prahy, které bydlí v paneláku a nabízí pokojovky a sazenice balkónovek (samozřejmě to lze dát i na zahradu na... celý příspěvek >
Zahradnictví spomyšl, host, 14.12.2023
Jenom pro pořádek, ja má maliník dle předpisu vypadat. Nic jiného mít nemusí. Sazenice maliníku a ostružiníku          ... celý příspěvek >
Zahradnictví spomyšl, host, 14.12.2023
Ty maliny se mi jeví na fotce v pořádku. Případný tzv.pařez je v pořádku taktéž. U malin to není tak, jako u ovocných stromků. Maliny by nemusely mít kořeny žádné. Musí mít však vyvinutý podzemní pupen o síle toho pařezu 7 mm a více. Se Spomyšlem... celý příspěvek >
Zahradnictví spomyšl, host, 14.12.2023 Obsahuje fotku
Shnilé rostliny, olámané stromky, neřešení reklamace. Zaslali mi kromě jiného 10 malin, komplet shnilé kořeny, navíc sazenice ne mladé ale již odpolozené několikaleté s dřevnatýcm krčkem-asi když někomu už nerodily tak je pošlou " do... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, host, 9.9.2023
Nedali jsme na negativní recenze a objednali si zboží v hodnotě přes 2000 Kč. Ulámané větvičky, vysypaná hlína, kořenový systém obývali mravenci i s vajíčky, poškozený květináč a vysypaná hlína. Opakovaně jsme poslali fotodokumentaci s žádostí o... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, host, 9.9.2023
Borůvky na fotce - zřejmě v kontejneru P9 - se mi zdají v pořádku, tak mladé rostliny vypadají. Na jaře jsem objednával 3x Draper, větší rostliny, kontejner cca 2.5 litru. Borůvky přišly pěkné a v pořádku.
Zahradnictví Na Zázvorce, host, 9.9.2023
Na opakované e-maily s fotodokumentací poškozených rostlin vůbec nereagují. Považuji to za neúctu k zákazníkovi, který u nich zanechal nemalé peníze. Je mi to líto.
Zahradnictví Na Zázvorce, host, 9.9.2023
Ač nerada, musím se připojit, rostlinky přišly v nedobré kondici, ulámané větvičky, kořeny osídlené mravenci, hlína vysypaná, také mám obavy o ucycení.
Hnojivo, host, 13.6.2023
Děkuji! Jana
Hnojivo, host, 12.6.2023
Osmocote, příp. Plantacote, 
Hnojivo, host, 12.6.2023
Dobrý den, nevíte prosím, jak se jmenuje hnojivo v malých žlutých kuličkách, které používají zahradníci a přidávají je k rostlinám? Popř. kde sehnat? Děkuji, Jana
Sieberz - zkušenost, host, 17.5.2023
Copak jasně nevidíte, že se jedná o podvodníky? Vše jsou fotomontáže nereálných rostlin. Přemýšlejte.
Zahradnictví Na Zázvorce, host, 16.5.2023
Po precteni negativnich nazoru a zkusenosti na zahradnictvi na Zazvorce (samozrejme az tyden po objednani a netrpelivem cekani kdy a zda dojde ke zmene stavu objednavky z NOVA na neco noveho)  jsem mel docela strach kdy a v jakem stavu mi... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Petr Franc, Kamenné Žehrovice?, host, 16.5.2023
Negativní zkušenosti s dobou dodání objednaného zboží, nereagování na mail, celková nespokojenost. Inzerované termíny dodávky přes E-shop nejsou dodrženy a ani žádná komunikace k termínu dodávky není.
Další příspěvky:  1,  2  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika