Nové příspěvky - Moje zahrada

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Mišpule, Mr Bigggg, 27.11.2023 Obsahuje fotku
Usušené mišpule.            Vladimír
Přesazení živého plotu, host, 11.10.2023
No ono pokud by se jednalo o listnatý živý plot, lze ho při přesazení ořezat, aby lépe zakořenil. Pokud by se jednalo o tůje, tak by zakrácení dejme tomu na polovinu by zřejmě nepřipadalo v... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, host, 11.10.2023
Taky se nemusí přesazovat komplet celý porost, ten stávající může mít i vitálnější části, které na novém místě rychle splní svou funkci-snad nám zadavatel pískne, o jaký druh konkrétně jde.Třeba je motivace zachovat současné rostliny navázána na... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, walter., 11.10.2023
jsem téhož názoru, jako paní Lída. Platí, že čím větší strom, keř, rostlina, tím problematičtější přesazování. U živého plotu, asi jedno, jaká to je dřevina, 15 let starého, dojde nutně k redukci kořenového systému až na třetinu, či čtvrtinu... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, host, 11.10.2023
Myslím, že přežije-otázka je, jak dlouho. S kvalitou díla roste Naděje na dobrý výsledek. Počítejte s horší estetikou v několika následujících letech, s vyššími nároky na následnou péči, SPCH.
Přesazení živého plotu, host, 10.10.2023
Vzrostlé stromy (keře) je na přesazení potřeba připravovat 1-2 roky předem. Osobně pochybuji, že se vám povede bez úhony přesadit 15-20 let starý živý plot (ani nepíšete, z čeho je). Pokud ho máte z tůjí, tak bude určitě jednodušší ho vysadit... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, host, 10.10.2023
Ahoj všem, potřebuji přesadit živý plot o cca 3 metry. Je vzrostlý cca 2 metrový a má okolo 15-20 let. Myslíte že přasezení přežije? Děkuji
Hortenzie Vanille fraise Renthy - změna barvy, host, 14.9.2023
Děkuji, no doufám, no. Ta barva, do které se zabarvily letos se mi moc nelíbí.
Hortenzie Vanille fraise Renthy - změna barvy, host, 14.9.2023
Letos se hortenzie vybarvují jak chtějí. Takže úplně nepředvídatelně. Čím je to, nevím. Přemírou slunce? Horkem? Tak, jak píšete. Ty, co by měly přejít do hezké červené, přejdou hned po smetanově bílé do nehezké, špatně vybarvené vínové. Bíle... celý příspěvek >
Hortenzie Vanille fraise Renthy - změna barvy, host, 14.9.2023
Zdravím, mám dotaz. Koupila jsem 2 ks Hortenzie Vanille Fraise Renthy. Jednu jsem zasadila, druhá zůstala v původním květináči. Při nákupu měly obě květenství krásně růžové, jako rozmačkané jahody se šlehačkou. Letost tuto barvu vůbec neměly a obě... celý příspěvek >
Mirabelky, walter., 16.7.2023
záleží na tom, jaká je teplota při kvašení.
Mirabelky, host, 16.7.2023
jak dlouho kvasi mirabelky.dekuji
Druh trvalky, host, 10.7.2023
Koukám, že by to chtělo, aby tazatelé zakládající vlákno příspěvkem s fotografií, nejdříve napsali upozornění bez fotky. Protože takhle člověk až po reakci někoho jiného za 2-3dny zjistí, že tady vůbec nějaký takový dotaz byl... V tomhle by se... celý příspěvek >
Druh trvalky, host, 10.7.2023
Je to dračík - Penstemon. Myslím, že druh (kříženec) Penstemon x haartwigii. Josef.
Druh trvalky, host, 8.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, moc prosím o určení rostlinky-dle názvu Stauden tedy trvalky. Nevím, kam ji zasadit, zda na slunce nebo spíše do stínu, na květináči bohužel kromě názvu Stauden nic uvedeno není, tak abych si dohledala na netu... Děkuju!
Další příspěvky:  1,  2  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika