Nové příspěvky - Další zahradní stavby

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, host, 12.2.2024
Mě momentálně víc zajímá sešup pod sezením kadibudky a možnost pravidelného vybrání-nebo instalace nějaké nádoby-pytle na průběžnou výměnu?Při nastávající rekonstrukci domu se nebude moct používat stávající wc v domě a než bude hotové-funkční nové,... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, host, 12.2.2024
Dobrý den, líbí se mi ten nápad udělat z domku Keter kadibudku. Jaká je cca životnost domku Keter? Přecejn už to je hromada let co jste psal příspěvek. Ty obkládačky drží na čem? A jak dlouho tam vydržely? 🤔 Těsní ty dveře i proti... celý příspěvek >
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, host, 5.11.2023
Když se vám pod folii dostane světlo, tak to nepomůže.
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, Radomil4, 5.11.2023
Po třech letech používání IBC jsem se utvrdil v tom, že ani obalení kontejneru folii nepomůlže před tvorbou řas. Včera jsem kontejner vypouštěl a ten zápach z vody se nedal ani ustát. Je na trhu nějaká chemie, která udržuje vodu čistou nebo... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon z pozink plechu, host, 20.7.2023
A z dnešního pohledu, co víme o zinku ve vztahu k vlasům, pokožce či virům, je to problém nebo příležitost?
Vyvýšený záhon z pozink plechu, host, 20.7.2023
Dnes snad už i Standa pochopil, že vyvýšené záhony se neryjí, že se mulčují, že nejde o jeden prvek/princip, ale o změnu koncepce, že to není náhrada ornice, že je to i úspora energie a celkově jistý model regenerativního hospodaření. A pokud ho už... celý příspěvek >
Dřevěný kompostér a jeho impregnace, host, 20.7.2023
Kudibal v prvním odstavci správně pochopil, že nejde o množství, ale o mechanizmus fungování.
  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika