Nové příspěvky - Zavařování

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, PP., 21.3.2024
Nevím, mám to na chalupě a z hlavy si to nepamatuju. Když si vzpomenu, podívám se.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
PP. Jaký poměr soli k zelí jste tedy vyladil?
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
Zelí nebo cibule pustí štávu i po posypání cukrem. Ovšem cukr by mohl být taky pro někoho problém.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, PP., 21.3.2024
Sůl tam potřeba je a ne že ne. Způsobuje čistší kvašení, bez změn v chuti a delši trvanlivost, což jsem už psal. Ony některé internetové návody píšou neználci, nebo si dělají z lidí srandu, nebo něco opíšou a blbě. Lepší než tady planě filosofovat je... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
https://www.jimejinak.cz/pickles/ Tady to píšou, že mléčné kvašení sůl nepotřebuje, ale musíte ho vyvolat jinak, než to začne hnití. Proste u zelí to asi nepůjde, protože by nepustilo šťávu a špatně bych ho uslapal.Byla by to možná marná prace a... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
Nevím jestli mléčné kvašení potřebuj sůl, nikdy jsem to nezkoušel bez ní, ale omylem méně dosolené kvašáky se po vykvašení dosolily, ale menší množství tam na počátku bylo.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
Nevím jak je to s kysaným zelím a ledvinama, ale ten údajný zdravotní přínos pro některé jiné věci, které zde nebudu rozepisovat byl popsaný u popíjení láku. Nevím teda, zda by oprané zelí pak nějaký přínos mělo. Co se týká reklamy, tak ta se dělá... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, PP., 21.3.2024
Bez soli žádný produkt nevznikne, tedy není třeba zkoumat trvanlivost. Bez soli to normálně shnije. U zelí je správný poměr soli důležitý i z hlediska stability hotového výrobku.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 21.3.2024
Jak to tady čtu, tak mám pocit, jestli to není nějaká reklama.Co všechno za mého života nebylo zdravé, závadné a potom zase bylo. Kolik dáváte do zelí soli?Podobne jako do šunky, nebo do jiného masa. Šunka se dává dětem a máme pocit že se nic... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 20.3.2024
Nyní jsem vyčetl, že pro jaterní dietu je údajně vhodné pouze zelí čínské. Kdysi jsme ho pěstovali a kvašení těch tužších částí by dle mého názoru bylo možné. Ovšem další problém by mohla být pro ledviny sůl a nejsem si jist (nejsem lékař, bylinkář a... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, PP., 20.3.2024
Co je překvašené kysané zelí?
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 20.3.2024
Nyní si vybavuju, že na dnu někdo doporučoval maliny, ale zdroj už těžko dohledám, nebylo to z netu, a ne hledání nemám čas. U petržele, která je opomíjenou superpotravinou je u ledvin potřeba dávat pozor.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 20.3.2024
Ne stačí jen to zelí i čerstvé. Ale znáte to, výživový poradci a spol... Biegler
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 20.3.2024
Obzvlášť, když se zapíjí kořalkou.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, host, 20.3.2024
Zkušenosti nemám, ale někde jsem četl, že zelí je špatné na játra. Biegler
Další příspěvky:  1,  2,  3  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika