Vysokotlaký čistič



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 223.142 (?) 
13.5.2008 13:48, zobrazeno: 63609x

Vážení uvažuji o zakoupení vysokotlaké myčky potřebuji občas umýt dlažbu, zahradní techniku, jízdní koko od bláta a pod ted plánuji umytí fasády RD před zateplením takže žádné využití každodenní, prosím o radu jakou značku pokud máte zkušenosti s podobným využitím.

díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 4.243 (?), 13.5.2008 14:55

Co vím, tak by měla při přerušení mytí vypinat, což snad už dělá většina a čerpadlo by mělo být "kovoné". Já si z Rakouska v r. 91 dovezl KÄRCHERa mám ho bez závad dodnes. Používám ho u domu podobně jak zamýšlíte vy. Je na 220V teplota vstupní vody do 40° + ještě na vstupu filtr na víc. On je ještě jeden v hrdle přípojky ale ten navíc se osvědčil. Lehce se čistí a kdo by myslel, že se v hadici a z řadu nenajde nečistota, plete se.
Mytí fasády před zateplením se mi zdá zvláštní, ale hlavně dosti náročné na výdrž myčky, proto si myslím, že by to měl být značkový a trochu kvalitní stroj. Tedy nebrat základní modely značek. Dobrá věc je i nástavec s rotační tryskou. To bych taky zohlednil při výběru určitého modelu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.93 (?), 13.5.2008 18:55

Zdravím všechny fandy těchto stránek. Má v této souvislosti někdo zkušenosti s vysokotlakou čističkou HECHT 135. Katalogové hodnoty se zdají dobré, neumím ale zjistit provedení. Je to vše z plastu na pár použití, nebo jde o něco kvalitnějšího? díky ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 62.176 (?), 13.5.2008 19:13

  Pravdaže je to špičková profesionálna kvalita na každodenné použitie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 61.180 (?), 13.5.2008 20:14

Meli jsme v rodine 2 mycky Karcher(nelevnejsi) s tzv. plastovou hlavou cerpadla. Jedna odesla asi po 2 letech, dalsi asi po 4 letech.Obe stejna zavada-prasklina v hlave (asi po nasati male necistoty)

Pak jsem koupil Karcher s kovovou hlavou a mam ji dodnes. Dale mi bylo doporuceno pouzivat fitr pro privodni vodu (tehdy cena asi 600Kc)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.78 (?), 14.5.2008 10:26

Chci se zeptat konkrétně pana 62.176. Otázka byla na provedení, zda se jedná o plast nebo kov. Co je to za značku, to jsem se neptal. ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 15.5.2008 10:00

já mám špatné zkušenosti s vysokotlákým čističem MATRIX. Při druhém používání začal téct. V supermárketu mi vrátili peníze. Teď mám políčeno na Makitu HW110 nebo Hecht 3200. Máte někdo lepší nápad? Karcher nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.93 (?), 15.5.2008 12:17

Nedávno som kúpil ten nakmenší Karcher v baumaxe za 2150 Sk, lebo som chcel pred rekonštrukciou domu očistiť škridlu (tašky) od machu (cca 200 m2). Zvažoval som požičanie výkonnejšieho profi stroja, ale nakoniec som si kúpil toto s tým, že keď ho zoderiem, nie je to taká položka. Na moje veľmi milé prekvapenie, stroj fungoval bez chybičky, celková doba práce bola skoro 10 hodín a z toho asi 4 hodiny som umýval bez preušenia. Nezaznamenal som žiadne prehrievanie ani zníženie tlaku po odpracovanej dobe. Po skončení som to zo zvedavosti rozobral, či niečo zostalo z uhlíkov. Čerpadlo som samozrejme nerozoberal, ale celé to na mňa pôsobilo dosť solídne (za tie peniaze), uhlíky boli riadneho prierezu a celkovo to vyzeralo, ako keby som s tým takmer nič neumýval. Môj záver - celkom slušný stroj za nie veľa peňazí.
JARO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.15 (?), 15.5.2008 12:32
Jednou jsem mel rozebrane pistove cerpadlo z vysokotlakeho cistice.Mechanizmus byl totalne zoxidovany bily povlak na hlinikovem odlitku vsude.Nejvetsi problem byl totalne zakously a zaoxidovany prepousteci ventil diky tomu pravdepodobne doslo k pretizeni a pote k destrukci prevodovky a lozisek.Byl to znackovy stroj kärcher.Myslim, ze tato zavada vznikla jen obcasnym pouzivanim a spustenim po dlouhodobe odstavce.Z.M
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 15.5.2008 12:50

jestli tím někdo neproháněl vodu s přísadou nějakého hydroxidu na odmašťování. mam nějaký odmašťovací přípravek na způsob arvy. jmenuje se to tuším SATAN a když tím natřu něco z hliníku, okamžitě se tvoří bílý povlak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika