Vyhrevna podlozka pod priesady



host - 144.38 (?)
27.2.2019 20:13

Dobrý den. Vyhřívanou podložku používám, jen je menších rozměrů než píšete. Ale jistě se vyrábí i větší.  Původně je určena teraristům třeba když někdo chová agamy pod. Zapnuté je to stále, příkon je 7 watů. Už 14 dní na ní mám umístěný výsev paprik v perlitu a to spodní vytápění je opravdu znát. Až na jednu odrůdu vše vyklíčilo tak jak jsem si plánoval. Jakmile papriky přepíchám do sadbovače, přijde na tu podložku výsev rajčat, opět v perlitu. Naprostá spokojenost. Stanislaw

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
uziv55 - (2) - 182.158 (?), 27.2.2019 19:42, zobrazeno: 1596x

Dobry den,

ma niekto skusenosti s vyuzivanim vyhrevnej podlozky pri pestovani priesad/zakorenovani?

skusal som hladat, ale nepodarilo sa mi najst ziadne informacie k tejto teme.

je mozne pouzit vykurovaciu rohoz urcenu na podlahove kurenie?

chcel by som pouzit rohoz s tymito parametrami:

Šírka / dĺžka / plocha: 0,5m / 1,5m / 0,8m²
Merný výkon / dĺžka koncov: 80W/m² / 1x 3m

vyhrievanie planujem ovladat cez spinacie hodiny(teda neplanujem pouzit termostat).

vie niekto nejake dovody/odporucania, preco by som tuto rohoz nemohol pouzit pri pestovani?

Dakujem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.38 (?), 27.2.2019 20:13

Dobrý den. Vyhřívanou podložku používám, jen je menších rozměrů než píšete. Ale jistě se vyrábí i větší.  Původně je určena teraristům třeba když někdo chová agamy pod. Zapnuté je to stále, příkon je 7 watů. Už 14 dní na ní mám umístěný výsev paprik v perlitu a to spodní vytápění je opravdu znát. Až na jednu odrůdu vše vyklíčilo tak jak jsem si plánoval. Jakmile papriky přepíchám do sadbovače, přijde na tu podložku výsev rajčat, opět v perlitu. Naprostá spokojenost. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 140.226 (?), 27.2.2019 20:24

Nechal jsem si poradit - na zakořeňování se používá také topný kabel pro teraristy. Mám 8m poskládaný v přepravce pod fíkama na zakořenění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika