Tlakový rozprašovač Lidl



paseh - (14) - 92.80 (?) 
6.4.2018 9:53, zobrazeno: 4435x

V Lídlu jsem zahlédl tlakový rozprašovač na 5l. Udělám si radost a koupím ho. Na obalu pán krásně postřikuje kytky - paráda. Už jsem ho měl v košíku a pak mě napadlo se podívat na popisek na obalu. ...nevhodné na přípravky na ochranu rostlin...?! Tak jsem to nevzal. Teď koukam v internetové prodejně Lidl na návod a podle něj se postřikovač dá použít asi jako dekorace do obyváku, jinak na cokoli na zahrádce nebo v dílně je nevhodný - snad jen rosení vodou možná jen destilovanou. To píšu jen tak pro zajímavost co si člověk dnes může koupit   Pavel

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 243.114 (?), 6.4.2018 10:30

Měla jsem ho pár roků, postřikovala postřiky..., odešel poté, co jsem ho zapomněla na zahradě a zmrzla mi voda v trubce (praskla tryska). Za tu cenu nemá smysl řešit nesmyslný návod (tenkrát jsem ho urřitě nečetla wink). 

Ivap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.44 (?), 15.5.2019 21:36

mal som ho, nemožem povedat, že by som s ním bol spokojný. Neprestajne z niektorého spoja unikal postrekový materiál, takže som viac riešil netesnosti, než ho používal. Tak som kupil Stihl a nemusím pri každom použití pretesnovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika