Tlakový rozprašovač Lidl



paseh - (14) - 92.80 (?) 
6.4.2018 9:53, zobrazeno: 4465x

V Lídlu jsem zahlédl tlakový rozprašovač na 5l. Udělám si radost a koupím ho. Na obalu pán krásně postřikuje kytky - paráda. Už jsem ho měl v košíku a pak mě napadlo se podívat na popisek na obalu. ...nevhodné na přípravky na ochranu rostlin...?! Tak jsem to nevzal. Teď koukam v internetové prodejně Lidl na návod a podle něj se postřikovač dá použít asi jako dekorace do obyváku, jinak na cokoli na zahrádce nebo v dílně je nevhodný - snad jen rosení vodou možná jen destilovanou. To píšu jen tak pro zajímavost co si člověk dnes může koupit   Pavel

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 243.114 (?), 6.4.2018 10:30

Měla jsem ho pár roků, postřikovala postřiky..., odešel poté, co jsem ho zapomněla na zahradě a zmrzla mi voda v trubce (praskla tryska). Za tu cenu nemá smysl řešit nesmyslný návod (tenkrát jsem ho urřitě nečetla wink). 

Ivap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.44 (?), 15.5.2019 21:36

mal som ho, nemožem povedat, že by som s ním bol spokojný. Neprestajne z niektorého spoja unikal postrekový materiál, takže som viac riešil netesnosti, než ho používal. Tak som kupil Stihl a nemusím pri každom použití pretesnovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika