Serizeni pily stihl 017



host - 90.2 (?) 
10.7.2012 20:07, zobrazeno: 12696x

Mam pilu Stihl 017 a vznikl mi problem. Pila normalne bezi, ale vevy sokych otackach se dusi. Mam 1 stelovaci otvor, podle navodu nastavim o 2 otacky zpet, ve vysokych orackach se dusi, Muze mi nekdo poradit prosim.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 136.28 (?), 11.7.2012 22:46

Vyměnit palivový filtr, zkontrolovat palivovou hadičku, pokud je poškozená, tak vyměnit. Vyčistit sítko v karburátoru, nebo nechat vyčistit karburátor v ultrazvukové čističce. Ještě se dají vyměnit membrány v karburátoru. Pokud se stav nezmění, tak se musí vyměnit karburátor za nový. Tato pila totiž nemá standartní karburátor se třemi tryskami - šroubky, ale jen s jedním šroubkem k seřízení volnoběhu. U těchto "beznastavovacích" karburátorů se tudíž kromě volnoběhu nic neseřizuje, není totiž čím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.1 (?), 12.7.2012 12:23

Dekuji za ochotu a vas cas. Zdravi Tonda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 205.140 (?), 6.8.2012 18:45

Mě to dělá to samý. Mám sihl ms 180. V nižších ot. to šlape, jakmile se přidá plyn do pracovních ot. tak se dusí. Občas to funguje normálně (hlavně za studena), ale většinou je to nepoužitelný. U 180 jsou 3 šrouby (viděl jsem je na fotce ND karburátoru). Problém je v tom, že přístup je pouze ke šroubu volnoběhu. Přístup k jehlám L a H je pouze po sundání plastového tělesa filtru (což pak nemá smysl seřizovat) a nebo po demontáži motoru z plastového rámu (což mě příjde taky jako nesmysl rozdělávat všechny plastový kryty). takže bych to viděl tak, že se seřizováním L a H se tady asi vůbec nepočítá. Pila má najeto tak 20 nádrží, což mě příjde málo na zanesení filtru. Na pile občas vyskočí vodič z držáku co vede k přepínači(motor pak nejde vypnout), Možná pak při přidávání plynu se vodič dotýká kontaktu a vypíná zapalování. Doufám, že to bude tim, jinak mě klepne.Tohle se možná stává i u 170 resp. 017.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.142 (?), 15.10.2012 13:07

u stihl 017 som rozobral a vycistil kompl.karburator a sroub na nastvenie otacok som dodiahol uplne do prava.motor dostal vyborny zdravy zvuk i vykon pri vysokych ot. pri povoleni volnobezneho sroubu smerom do lava sa strati vykon a nastava problem kt.popisujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 33.162 (?), 18.3.2023 12:58

ale ktorý je to šroub na nastavenie otáčok 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika