Rýč fiskars



IvanHorseman - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 78.38 (?)
20.5.2012 22:40

F rýč je jediný který se mi nepovedlo atím ohnout. Mám provedení bez teleskopické rukojeti a zatím/ od loňských Vánoc/ naprostá spokojenost.

Ivan

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 5.9.2016 8:59

Teda větší blábol jsem nečetl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 120.20 (?), 20.5.2012 17:47

Rýč fiskars mám již asi 8 let dělám s ním včechno reju zahradu, vyryl jsem s ním základy na garáž, vykopávám keře, sekám s ním kořeny a ty nepřirozeně ohnuté trubky od Fiskars prostě nemají chybu, od té doby co ho mám se mi tento druh práce stal zábavou mohu jen vřele doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.38 (?), 27.10.2016 21:29

Ktorý ty pod Fiskars by ste mi odporučili pre tažku podu, ktorá sa vie zhutnit ako beton? Dakujem za odpovede

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
IvanHorseman - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 78.38 (?), 20.5.2012 22:40

F rýč je jediný který se mi nepovedlo atím ohnout. Mám provedení bez teleskopické rukojeti a zatím/ od loňských Vánoc/ naprostá spokojenost.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.145 (?), 21.5.2012 22:33

Tak já njsem si šla koupit do domácích potřeb obyčejný rýč a odešla jsem s Fiskarsem a s výčitkami, že za takovou obyčejnou věc jsem dala tolik peněz. A vůbec nelituju. Práce s tímto rýčem je podstatně méně namáhavá a můžu říct, že rytí jde o hodně rychleji. Jsem ráda, že jsem ho koupila. Toto bohužel nemůžu říct o zahradnických nůžkách Fiskars, které jsem si pořídila za ušetřené body na benzince Shell... ty se tedy nepovedly... škoda bodů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.230 (?), 4.9.2016 20:16

Využiji toto téma na otázku. Jaký je rozdíl v rýčích od Fiskarsu (ergonomický, rovné ostří, nenastavitelná výška). Jeden je černý - typ Solid (369), druhý stříbrný - Ergonomic (489). Rozdíl je jen v ceně? Je mezi nimi rozdíl? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.42 (?), 5.9.2016 16:57

No hlavní rozdíl asi bude v tom, kde se rýč vyrábí. Dneska už se bohužel některé vyrábí v Polsku. Nemám vlastní porovnání, ale můj kamarád dělal několik let v zahradnictví a říkal že rozdíl originál a polsko je pří práci sakra znát. Takže ty levnější modely budou asi z Polska :-(Jak to ale rozposnat to taky nevím. F.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 5.9.2016 17:48

Agentura JPP, fungovala, funguje a bude fungovat perfektně. Zamyslete se nad tím a příště popište pravdivě vlastní zkušenost. Jak se to rozposná, nevím, mělo by tam být napsáno made in a země původu, aby to bylo jasné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 5.9.2016 18:55

Fiskars vyrobený v Polsku jsem před pár lety zlomila wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 6.9.2016 7:08

Můžete to nějak dokladovat! Stačí foto z moblilu. Mám nepříjemný dojem, že se pro změnu, změní vychvalování bájných vlastností Frýče, na kasání se, kdo, kolik těch chudáků zlomil. Pokud nebudete dokladovat fotem, že nemáte foťák, bude jen výmluva, protože tímto snímacím zařízením, jsou vybaveny i ty nelevnější mobily a ten má přece dnes každý, i několik, teda těch mobilů. Jste zatím, pro mne jen kecanda, která oživuje vlákno, nebo provokatérka, což vyjde na stejno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika