Posypový vozík na hnojení trávníku HECHT



host - 59.223 (?) 
30.3.2017 23:35, zobrazeno: 3783x

Dobrý večer. Prosím někoho, kdo má zkušennosti s tímto vozíkem. Vozík jsem si objednala v domění, že mi ulehčí hnojení dosti velké travnaté plochy. Ale bohužel jsem zjistila, že hnojivo má kuličky různých velikostí, takže aby propadly všechny, musím nechat otvory plně otevřené. A to se mi sypalo trojnásobné množství na 1m2, než má být. Budu vděčná za každou radu, jinak jsem vyhodila 600,- kč. Děkuji a přeji všem krásné jarní dny na zahrádce. Alena. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 31.3.2017 8:05

Mám stejnou zkušenost a dekoraci na zdi za 600,-. Na tento typ hnojiva je nutné mechanické rozmetadlo a nebo ručně. Dražší hnojiva snad mají velikost kuliček stejnou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tethys - (3) - 7.157 (?), 31.3.2017 9:18

A problém nie je len s guličkami a ich veľkosťou. Odporúčam po kažom hnojení dôkladne vystriekať vozík, najmä v tej časti kde je prepad hnojiva alebo semien. Mne tam ostali zbytky hnojiva a cez zimu to celé skorodovalo a stalo sa neopraviteľným, a nepoužiteľným, teda išlo do smetia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.223 (?), 31.3.2017 20:36

Děkuji za obě odpovědi. Problém jsem "vyřešila". Vozík jsem poslala nazpět. Sice mě to stálo 2x poštovné, ale aspoň mi to nebude doma zavazet. Hnojivo jsem rozprášila ručně a to malým plastovým květináčkem. Má naspodu plno dírek, tak to krásně šlo. Škoda, že jsem na to nepřišla dříve. Teď by to chtělo jen trochu zapršet, ale to si asi přeje většina zahrádkářu smiley. Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika