Nůžky z Lidlu



host - 243.114 (?)
14.10.2017 14:36

Vzhledem k velikosti páky bude síla minimální. Fiskars bych reklamovala, nůžky z Lidlu jsme jedny zničili po pár letech, za ty prachy nemá cenu ani reklamovat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 15.5.2016 13:08

Jednou v životě jsem, na popud kolegy z práce, koupil nářadí v tomto polským obchodě. V zápětí jsem zjistil, že to byly vyhozený peníze. Od té doby ho beru s rezervou, a nářadí si vybírám pokud možno sám. A nekupuju ho mezi rohlíkama a jogurtama smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 246.135 (?), 15.5.2016 13:36

kupujete na webe kutil.cz?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 15.5.2016 14:30

Těžko. Je to prázdná stránka.

Jinak Lidl má někdy docela dobré věci, ale musí si člověk vybírat. Někdy jsou tam hrozný kraviny nebo aušusy. Zahradní nůžky tam jednou koupil táta, ale jiné než jsou tady na obrázku. Celokovové s kovadlinkou, ale ne plastovou, na kterou dosedá nůž, ale kovovou s drážkou, do které nůž kousek zajíždel. Vůbec to nefungovalo. Nejdřív jsem si myslel, že tam něco chybí, ale na nějakou plastovou kovadlinku tam nebylo místo ani nějaký způsob uchycení.

Teď mám políčeno na dílenský vysavač, který tam mívají v často akci, ale ještě nejsem rozhodnutý, jestli nakonec nepřiplatím na nějaký značkový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 16.5.2016 10:01

Nářadí na webu??  Tak to už vůbec ne. Nářadí musím sejmout fyzickým dotykem, to nedokážu vybrat podle obrázku na monitoru. A nejsem ten vyčůránek, co si ohmatá zboží někde na kamenné prodejně a pak si ho v e-shopu koupí. Mám ve svém blízkém, či vzdálenějším okolí, prodejny na zahradní nářadí a pomůcky, lesní nářadí, spojovací materiál, ložiska, těsnění, náhradní díly na to potřebuju... není mi zdechlo pro to zajet, protože to musím stejně sejmout fyzickým dotykem. Nedávno jsem řešil opravu traktoru, a chtěl jsem si pomoct e-shopem jednoho prodejce... tu nemilou příhodu jsem popsal na diskuszním serveru nasetraktory.eu..A protože to nebyla první nemilá příhoda s e-shopem, a je jich sice na odrazení dost, ale zase jich není naštěstí moc... ale třeba mě někdy zase něco zláká, lidstvo je přece nepoučitelné... Takže nářadí kupuju u pultu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 15.90 (?), 16.5.2016 10:27

To je jistě pravda. Není nad hmatový kontakt se zbožím. Jenže žádný obchod, nenabízí takový sortiment, jaký je na e-shopech. A pro malá města to platí trojnásob. Nejde mi ani tak o tu ušetřenou korunu, ale větší výběr. A to s sebou nese i riziko, že občas nevyberu správně a poznám to až za čas. Což se ovšem může stát i u pultu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 227.229 (?), 16.5.2016 10:48

Tiez si rad naradie pred kupou ohmatokontaktujem, proti tomu žádná. Ale p. Vysloužil ma pravdu, ze to vzdy nejde až tak jednoducho. Aj vo večšich mestach sa mi stava, ze mi povedia "to co chcete nemame, objedname vam to na zavaznu objednavku po zloženi patricnej zalohy". A defacto som v takom pripade na tom horsie, ako pri internetovej objednavke...  Alebo v inom pripade napr. požadovane noznice sice maju, ale zatavene   tom debilnom priesvitnom tvrdom plaste, takze si aj tak nic neohmatam... teda presnejsie tie noznice si neohmatam cheeky, lebo obal sa rozbalit iba jeho destrukciou, a to mi pred zaplatenim nedovolia... Hm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.13 (?), 16.5.2016 13:08

Nůžky Fiskars s převodem na větve 2,6cm jsem měla nové na jaře. Stěží ustříhly 1,5 cm čerstvé větve. Vrátily jsme je. Manžel říkal, že asi chtějí promazat, ale dělejte s nimi něco, když jsou nové a dají se bez problému vrátit (z e-shopu). Tak už je zase nemám a jsem ráda:). Byly mohutné.  Zatím používám obyčejné kovové dvousečné nůžky z Lidlu a jsem s nimi spokojená. Ještě mám Fiskars 3 step, ale ty jsou k ničemu. Jsou jednosečné. Koupil mi je mažel a už jsme je nevrátili. Do té doby, než jsem zjistila, že jsou jen na suché větve, mě štvalo, že větvičky při stříhání rozdrtí.

Zuzka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 198.166 (?), 14.10.2017 14:25

Dnes se nám rozpadly Fiskars L85.

Prostě se zlomil ten plastový protikus :(. Vydržely tak 10ks 3cm, 50ks 2cm a 300ks 1cm větví takže nic moc :(. 

Super na nich byl ten převod kdy se silnější větve stříhaly na vícekrát ale bez námahy. 

Teď koukám na teleskopické nůžky z lidlu - viz. foto, ale asi nemají ten převod a stříhaji jen přes páku. Máte s nima nějdi zkušenosti jak moc velkou sílu musí člověk vynaložit aby ustřihl 2cm větev? 

Fiskars L85 prasklé
Fiskars L85 prasklé

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.114 (?), 14.10.2017 14:36

Vzhledem k velikosti páky bude síla minimální. Fiskars bych reklamovala, nůžky z Lidlu jsme jedny zničili po pár letech, za ty prachy nemá cenu ani reklamovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 225.115 (?), 14.10.2017 14:52

Taky už mě Fiskars poslední dobou štve, ale z vlastní zkušenosti musím přiznat, že jakékoli jiné nůžky jsou oproti Fiskarsům tak na 40% uživatelské přítulnosti. 

Taky jsme hledali náhradu za nůžky Fiskars, sešlo se nám jich doma při tom hledání už asi šest, ale nakonec se nejvíc používají nůžky - dárek od Shellů za tankování - hádejte značku (Fiskars nooo...).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika