jake jsou samozavlazovaci truhliky?



- ()
0.0. 0:
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 76.86 (?), 13.2.2007 9:26, zobrazeno: 100762x
Jake jsou samozavlazovaci truhliky?Jsou lepsi nez ,,normalni,,truhliky?nebo je to stejne?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.65 (?), 14.2.2007 15:14
Mám dva druhy samozavlažovacích truhlíků a  je mezi nimi veliký rozdíl v tom,že v jednom můžete zkontrolovat stav  vody a ve druhém nikoliv a to je pro některé druhy  květin dost důležité,například begonie mají rády vlhkou půdu ale nikoliv přemokřenou,jinak uhnívají,a proto je lépe investovat víc a koupit truhlíky s možností kontroly,ty mají ze strany otvor ve kterém je kulička,která ukazuje stav vody,truhlíky se vyplatí pouze tam,kde nemůžete pravidelně zalévat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.162 (?), 14.2.2007 17:23

Viděl jsem v OBI, že vodoznaky se prodávají jako samostatná položka ( určená pro hydroponické květnáče), ale cena mi připadá strašně vysoká, účelnějším řešením  by byl nějaký vodoznak "urob si sám"

Viděl jsem systémy samozavlačování řešené pomocí knotů, skelnou tkaninou ( vyšla o tom knížka, jméno autora   Dr. Syrůček(?) , skelnou vatou, expandovaným jílem ( hnědé kuličky).  Pokud jde o srovnání efektivity jednotlivých řešení, nevím, určitě je jakékoli řešení  lepší než  žádné. Dokonalé řešení je příliš drahé...   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.86 (?), 14.2.2007 18:55
ano chtela bych ten lepsi truhlik(ukazuje stav vody)  kolik Vas stal?a kam se lije voda ?do misky?neumim si to predstavit teprve az tento rok si je chci koupit.nebo myslite ze by bylo lepsi koupit truhliky pres internet?mate nejakou adresu?kde jste je kupovala?dik
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.162 (?), 14.2.2007 20:00
Přece stačí se zajít  kamkoli do hypermarketu s tímto zbožím a nechat si to ukázat. Nechápu smysl nákupu truhlíků přes internet. Pokud chtete internet využit pro informovanost , podívejte  na stránky jednoho z autorů www.lebis.cz    
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 76.86 (?), 15.2.2007 9:52
ano chtela jsem to jen pro informaci moc tomu neverim lebis.cz jsem nasla uz drive.kolik Vas stal?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.162 (?), 15.2.2007 10:05

Nestál nic, vyrobil jsem ho, jde přece o podstatu  řešení . Truhlík nejsou džíny, aby musel být značkový.

Nerozumím poznámce o nevěření. Fyzika přece není otázkou víry. Fyzikální jev který samozavlažovací truhlíky využívají se jmenuje vzlínání. Čemu na tom chcete nevěřit??     

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 107.202 (?), 16.8.2007 20:02
Samozavlažovací truhlíky systém - Lebiš, jsou to nejlepší co znám. Posílají je i na dobírku v zimě mají dokonce zlevněné, je to firma velice solidní, objednávám si na jaře i kytky. Vše po internetu, tak se nebojte. Ještě si doobjednám, protože v těchto vedrech mi vydržely kytičky právě jen ty v "lebišovcích". Jiné už nechci. Marie od Plzně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.86 (?), 15.2.2007 17:10
dik za informace dale se s Vami i tim nechci bavit ...pardon
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.65 (?), 17.2.2007 13:08
Truhlíky o kterých jsem psala mají ze strany otvor na zalévání,jsou o něco větší než klasické truhlíky,název si bohužel již nepamatuji,cena se pohybovala ve stejném rozpětí jako u ostatních samozavlažovacích truhlíků,ale jsou málo vidět v prodeji,já jsem je osobně koupila v Kauflandu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika