Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pánové, jak jsem slíbil před rokem, dávám vědět o použití doma vařeného vosku s přídavkem kávy, Přemluvil jsem mlad. synovce na rooubování pláněk-umí to lépe. Na 5 pl. naroub. odrůdou Stanley mu po 14 dnech jedou /plně/ 4 - 5. evidentě zaschlý roub - přeroubováno. Minulou sobotu jsme udělali pokus na vzrostlém pl. dvojáku - na horní straně rouby z odstřihu a n na dolní rouby z konce března. Jsem zvědav na 10 naroub. třešniček ve stejnou dobu - 2 strm. zasch. rouby, ostatní nejisté-uvidíme, tř. je prý svi*a. Pár jádrovin jede dobře. Půjčil jsem vosk obsousedovi, po14 dnech mi hlásil, že ze 4 šv. mu zatím jede 1,ale prý mu jede ořech. Přeji Vašim stromečkům dobrý růst-to taky pomůže A zdravím - Lada
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika