Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Předem upozorním, že nejde o rybář. latinu. Dle staršího návodu odsud jsem si taky uvař. št. vosk. Použil jsem hodně v. vosku- domácího z předešlého včelaření- 1. vývar souší, hodně nečistot, ale asi hodně propolisu, něco mouky, sádlo z koupeného dom.prasete, ale divné, při pokoj.teplotě neztuhlo a výsledkem bzl vosk, který v létě nestíká, dobře kryje alepí, netahá se vůbec. Spíše si ho musím naškrábat, v létě do jde lépe, ale i v sobotu, kdy jsem zamazával uřízlé větve po kalamitě při + 5 C šel škrábat a lepil taky.. Ale to hlavní-po jarním dubn. řezu Stanley jsem hodil odř. větve venku do mokr. písku a 1. května jsm narouboval 4 pláně slivky 6 rouby tím Stanley a šly mi 4!. Pak byl 1 vylomený, alwe i tak mám ted 3 stromečky. Ale já roubovat neumím! A tak věřím.že je to jen zásluha toho vosku / ano ještě jsem při vař. něco přidal, ale to si zatím nechám pro sebe/. Vzorky pro analýzu ochotně dodám. Izopropanol se odpařuje daleko rychleji než etanol, proto Vám to tak tuhne. Domácí je někdy lepší- Zdravím Ladaiozk
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika