Mulčovací kůra s dusíkem



konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?)
6.4.2019 14:27

Fakt nevím, jak to vychází cenově, musel by jste kouknout a propočítat. Ale já na tyhle,,vychytrávky" už dávno neskáču, objednávám si zvlášť velká balení a smíchávám. Tady bych koupila normoš kůru a k ní třeba rohovinu. Také nekupuju speciální hnojivo na trávník např, ale kouknu na nejlevnější hnojivo na trhu se stejným či skorostejným obsahem jednotlivých živin, k němu i přikoupím další pytel toho, co tam ještě chybí a vyjde mne to levněji. Ale to také proto, že mám velkou spotřebu... všehowink

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Šamšulka - (1) - 62.65 (?), 6.4.2019 13:15, zobrazeno: 1881x

Máte prosím někdo zkušenosti s mulčovací kůrou s dusíkem zn. Floraself, kterou prodávají např. v Hornbachu. Klasická kůra prý odčerpává ze záhonu dusík a tak by mne zajímalo, zda je tato Floraself dražší kůra lepší. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 6.4.2019 14:27

Fakt nevím, jak to vychází cenově, musel by jste kouknout a propočítat. Ale já na tyhle,,vychytrávky" už dávno neskáču, objednávám si zvlášť velká balení a smíchávám. Tady bych koupila normoš kůru a k ní třeba rohovinu. Také nekupuju speciální hnojivo na trávník např, ale kouknu na nejlevnější hnojivo na trhu se stejným či skorostejným obsahem jednotlivých živin, k němu i přikoupím další pytel toho, co tam ještě chybí a vyjde mne to levněji. Ale to také proto, že mám velkou spotřebu... všehowink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 228.149 (?), 6.4.2019 15:46

A jak to funguje? Kůra je napuštěná nějakým dusičnanem, takže se pak bleskově rozloží? A není to trochu kontraproduktivní? wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika