VeGA TCS2600



Spidla - (2) - 109.2 (?) 
30.5.2018 15:37, zobrazeno: 2766x

Mátě někdo zkušenosti s pilou VeGA TCS2600? Několikrát do roka potřebuji uříznout několik větví. Vím, že je to Čína a mám strach, že když s ní budu málo řezat, tak bude problém až po záruce. A vyjde mě to tak vlastně docela draho. Nebo by možná stačila Hecht 927/9. Pak je samořejmě i varianta něčoho kvalitního, líbí se mi Echo CS-​280TES.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 45.177 (?), 30.5.2018 18:16

Tento dotaz má niekoľko rovín -

Prečo chcete pílu práve tohoto tvaru?Na pohľad tento tvar píly vypadá ako praktický ale pokiaľ sa nemienite živiť arboristikou poprípade nemáte ozaj veľký ovocný sad tak je na bežnú prácu nevhodný.A to hlavne čo sa týka bezpečnosti práce a výkonu stroja.

 Druhá rovina je kvalita - pri tejto kubatúre a kvalite je prakticky jedno či tam bude lišta Oregon alebo karburátor Walbro.Berte tú čo je lacnejšia.Aj tak sú všetky vyrobené ak nie v jednej fabrike ak iste v jednom meste.

 Ja osobne by som echo obišiel veľkým oblúkom.Tá firma sa jednoducho nespráva korektne.Stalo sa mi že som potreboval istý diel, obrátil som sa na všetkých jedného dovozcu na slovensko.Bol august /srpen/ a bolo mi povedané že možno na jar. Následne som písal do budejovic že kde by sa ten diel dal zohnať.Odporučili mi druhú firmu.Ta sa tým však nezaoberela. Tak som znova kontaktoval budejovice.Bolo mi povedané že ten diel majú, ale mi ho nepredajú. Takže ani tak, ani tak a inak už vôbec nie.Viete, pri českých firmách mám takú skúsenosť že každá rozmýšľa nad tým ako sa dá pomôcť.Táto jediná špekulovala nad tým že prečo sa to nedá.Cítil som sa jednoducho ako doma, na slovensku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Spidla - (2) - 108.2 (?), 30.5.2018 18:24
Mám klasickou větší pilu, ale ta je poměrně těžká, pokud potřebuji na stromech ořezat pár větví například ze žebříku. Slyšel jsem, že ty malé motory Číňané moc neumí, ale mohlo se to změnit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika