Stihl 041AV elektronik



host - 154.214 (?)
5.6.2009 9:18

Malá otázočka a sviečka po tých 30 s bežania motora a následnom ťahaní do nemoty je mokrá alebo suchá? Ak je suchá je to asi karbec a to vidím na nový alebo nejaký repas. Ale ak je zachľastaná asi to bude horšie, žeby neposlúchal taký malý jednoduchý kondík? Akú má kompresiu? Aj mne nová sviečka iskrila jak besná a postupne skapínala a problém bol 100% kondenzátor. Dajte tam tú kostku a zapaľovanie bude isté. Nakoniec však bude možno treba viac zásahov ako sa zdá. Treba bojovať! MČ

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 4.6.2009 15:36

Pokud nechytla ani na vstříknutý benzín stříkačkou, tak palivem to není! Odtrh 0,35 - 0,40 mm, předstih 2 - 2,5 mm před HÚ! Předstih na tem "cigaretový" papírek, tedy rozepnutí kontaktů, spíš podle té vačky víc ke 2 mm, čiže k HÚ. Biely dym, to značí že aj snahu má, teda predstih do vetšieho tlaku. Vydržať!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.125 (?), 4.6.2009 16:12

No ona bezi ak tam vstrieknem palivo ale len asi 30 sekund,...

takze som rozobral ten karburator, na tom webe je par fotiek ako to tam vyzera... rad by som to precistil na prvy pohlad to vyzera ako vodny kamen, ale tak predpokladam ze to bude cosi z benznu alebo oleja..

to vahadlo na tej hriadelke ako je to na fotke vidno drzalo, som to trocha povolil a uz to pada ako ma..  ta vidlicka na fotke je z nej odlupene pochromovanie a tiez palec mebrany je poskodeny tou vidlickou.. na poslednych fotkach neviem ci je to tam vidno ale ak je ta membrana uplne pritlacena na karburator tak ta vidlica nepotiahne hore ten valcek co pravdepodobne ma, treba to vahadlo asi trocha ohnut co aby to dvihalo ten valcek??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 154.214 (?), 5.6.2009 9:18

Malá otázočka a sviečka po tých 30 s bežania motora a následnom ťahaní do nemoty je mokrá alebo suchá? Ak je suchá je to asi karbec a to vidím na nový alebo nejaký repas. Ale ak je zachľastaná asi to bude horšie, žeby neposlúchal taký malý jednoduchý kondík? Akú má kompresiu? Aj mne nová sviečka iskrila jak besná a postupne skapínala a problém bol 100% kondenzátor. Dajte tam tú kostku a zapaľovanie bude isté. Nakoniec však bude možno treba viac zásahov ako sa zdá. Treba bojovať! MČ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 5.6.2009 10:42

Tak jsem shlédl fotky karbce. Membrány po smrti, vahadlo nastavené dobře a celkem ujde, ale benzín se s takovou čerpací membránou do válce nedostane. VYMĚNIT! Karbec, máte-li kde, vyčistit v ultrazvuku. Motor spálí jen vstříknutý benzín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.125 (?), 18.7.2009 16:46

Zdravim tak po vyse mesiaci cakania som sa dozvedel ze mi tuto membranu ktora je na drysoft.zapto.org nevedia zohnat, moja otazka je ci mi to viete niekto splasit na detailoch sa vieme dohonut

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 18.7.2009 20:44

podívejte se na hcsparts.cz Objednací číslo pro membránovou sadu je 151-105 pro opravárenskou sadu 151-110

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.125 (?), 19.7.2009 0:28

Tak som si presiel cely ten katalog, a ze je dlhy :D je tam sice pouzitie na tuto pilu, lenze ta membrana ma uplne iny tvar, Tvarovo sa na tu moju skor podoba mebrana s objednavacim cislom 151-151

kazdopadne dakujem za tip skusim sa s nimi spojit snad budu mat tu ktoru potrebujem, viem ze sa to da kupit aj samostatne, a kedze vsetko ostatne som splasil nechcem to kupovat ako sadu bude mi zbytocna

ak ju nezozeniem myslite ze pomoze vymena len membrany na druhej strane??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 19.7.2009 8:27

obrázky jsou pouze orientační, membrány vyměňte všechny, membránová sada obsahuje membrány a těsnění, opr. sada má navíc i jehlu, vahadlo a krytky. PS: sada 151-151 je na karburátor ZAMA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.119 (?), 22.7.2011 23:48

MNašel jsem nákres dílů karburátoru na Stihl 041AV. Martin

Karburátor 041 AV
Karburátor 041 AV
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.248 (?), 11.3.2011 20:26
Dobrý den. Také jsem zdědil tuto pilu a přestal mi jít. Nevím co sní. Memrány jsem vyměnil, jiskru hází, ale nejede. Škoda, že ty fotky už nejdou načíst. No hledal jsem přerušovač a nenašel, také by mě zájímalo jak zjistím, že z karburátoru tam nejde benzín, opravdu nevím jak na to. Třeba někdo odpoví. Prozatím díky. J.K.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika