Solo v Mountfielde



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 216.160 (?)
13.1.2013 13:02

naprostý souhlas, podobné akce bývají často pastí na prosťáčky. Výrobci běžně vyrobí pro konkrétního majitele prodejního řetězce sérii retailové dodávky, která je proti standardní řadě velice očesaná.

Není od věci poptat se standardního servisu Solo, co si o těchto nástrojích myslí.

Ale možná MO křivdím, protože šli možná do sebe, zcela změnili své chování a začli prodávat se ztrátou špičkové nástroje pod svojí nákupní cenou.

Před nedávnou dobou jsme se bavil s technikem od Karchera, který popisoval, že to co se od Karchera prodává v hobby marketech má s jejich standardní řadou výrobků často společnou pouze cenu a nápis. Místo kovů v čerpadlech plast.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 177.78 (?), 12.1.2013 18:50

SOLO 651C - No len si treba dat bacha, napr. SOLO 651C, sa u nich na stranke tvari ako profi pila s vykonom 2,9kW, ale v navode k nej je napisany vykon 2,6kW, takze to bude asi farm teda verzia SP?  a teraz babo rad... co je pravda,... to by uz nebola az taka vyhodna kupa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.132 (?), 12.1.2013 19:06

S koupí bych nespíchal.   Není tajemství že značky vyrábějící vercajk, nástroje i nářadí vyrábí pro markety speciální série.          Solo je bezesporu kvalitní značka, na posouzení zda jde o srovnatelné modely s modely nabízenými autorizovaným dovozcem Sola bych se poptal u dovozce nebo si počkal na verdikt některého z důvěryhodných mechaniků. V každém případě spojení Sola s prodejní sítí MF by zřejmě prospělo oběma.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 216.160 (?), 13.1.2013 13:02

naprostý souhlas, podobné akce bývají často pastí na prosťáčky. Výrobci běžně vyrobí pro konkrétního majitele prodejního řetězce sérii retailové dodávky, která je proti standardní řadě velice očesaná.

Není od věci poptat se standardního servisu Solo, co si o těchto nástrojích myslí.

Ale možná MO křivdím, protože šli možná do sebe, zcela změnili své chování a začli prodávat se ztrátou špičkové nástroje pod svojí nákupní cenou.

Před nedávnou dobou jsme se bavil s technikem od Karchera, který popisoval, že to co se od Karchera prodává v hobby marketech má s jejich standardní řadou výrobků často společnou pouze cenu a nápis. Místo kovů v čerpadlech plast.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 13.1.2013 14:44

Nedovedu si představit, že výrobce, 

budující desetiletí svou značku, by si ji zhanobil nĕjakým zaprodáním se lokálnímu prodejci. To by si udĕlil polibek smrti. Prostĕ takto se nikdy žádný svĕtový výrobce nechová, nemá to žádnou logiku. Výrobce, který si šlechtí svou značku radĕji nekvalitní výrobek sešrotuje, než by jej prodal kdesi pod cenou. Ztráta kreditu je ztrátou nejhorší. To je zákon trhu.   A proto nevĕřím tomu, že by Solo vyrobilo nĕjakou speciální sérii šuntů pro MTF. Spíše vĕřím, že se budou šířit pomluvy ze strany drobných prodejců, kterým vzala nedávná fúze MTF se Solem vítr z plachet a ohrozila dosavadní živnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.23 (?), 13.1.2013 15:03

Moje řeč, také tomu moc nevěřím. Na pily jsem se v Mountfieldu díval, nemají žádné viditelné označení, že by se jednalo o odlišnou sérii...

Je celkem běžné, že i značkové nářadí lze koupit v akční slevě třeba i 60%. Nejzastoupenější značkou mého nářadí je Metabo, pro tohoto výrobce jsou takové slevy celkem typické, mnoho věcí jsem koupil se 40-60% slevou. A to v zavedených odborných prodejnách nářadí uvedených na seznamu autorizovaných prodejců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 231.142 (?), 13.1.2013 15:18
No taky si myslím že to solo v Mountfieldu snad oškubaný není, a proto se ptám zkušenějších zda Solo 652 se vyrovná Dolmaru 420. Potřebuji pilu na občasné práce doma a na chatě a potřebuji aby vydržela několik let bez servisu a hlavně fungovala. Moje dosavadní pila Homelite CSP 4518 dosloužívá a už nestačí. Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 13.1.2013 15:27
Dobrý den, pily jsem si prohlédl, je to Solo, tak, jak jej znám. Jinak se stačí zeptat. Prodavač byl velmi ochotný, hned donesl katalog 2013. Na nepatrnou změnu názvu odpověděl, že je to specielní dodávka či objednávka pro Mtfd. Katalyzátor prý pily nemají. Ještě upozornil, že v katalogu o pilách Solo moc není, na internetu je víc. A můj názor, Mtfd už konečně bez výčitek může nabízet i profesionální pily za výbornou cenu a Solo se dostalo tam, kde by se v tomto ehm nepořádku nedostalo ani do doby, kdy se ještě budou řezat nějaké stromy. Prostě není nad to si pilu prohlédnout a chytnout, jak sedí, což je nyní pro u pil Solo daleko snažší pro všechny, kdo mají zájem. Ať pily řežou a je co řezat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.26 (?), 13.1.2013 16:05

Pri prehladke solo 656 C Mtfl som nenašiel predfilter.Možno ho niekto ukradol, alebo nim nieje vybavená.Ak ju niekto kupil, nech to pozrie a napiše ako to je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.10 (?), 14.1.2013 18:49

Tak ako, zistil niekto ako je to v MTF s tým Solom?  Dnes som volal do obchodnej firmy zastupujúcej Solo na Slovensku, nepovedali mi k tomu nič, len že keď si ju tam kúpim, tak aj servis mi budú zabezpečovať oni. Sú to plnokrvné stroje od Sola či nie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 15.1.2013 13:23

psal jsem do sola čr, jak dostanu odpoved dam ji sem :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika