Seřízení motorové pily Homelite 3314



host - 231.235 (?)
14.6.2017 17:08

Servis na Homelitky - Kostelec nad Labem, já byl spokojen.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 94.76 (?), 4.7.2009 12:12
pane 125.214, neberte to nijak zle, ale na toto Vám od stolu přesně odpoví jenom Pán Bůh.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.214 (?), 5.7.2009 15:31

Ved to nikto mi nevie poradit. Ale mam jednu otazku ked mi kvapka benzim zo sitica aj je to zle? netesni mi ihla?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.76 (?), 5.7.2009 17:36
Pan 125.214, ked kvapka benzim zo sytica aj to je zle. Kapání může způsobovat více faktorů. Problém v odpovědi je že odpovídající se nemá čeho chytit. Neexistuje žádná tabulka nastavení zapalování z Babety na křovinořez a ani žádný oficiální postup pro tuto montáž. Už dost zarážející je Vámi napsaný údaj že motor křovinořezu máte po GO a to včetně výbrusu. Totiž na válce křovinořezů se výbrus nevyplatí a ani se nedělá. To není jak u pincka, tady by se musel válec vybrousit, dále nechat nanést např. tvrdochrom a potom vybrousit (šopovat) na správný rozměr. Tuto práci dokáže provést pouze specializovaná výrobna která na to má veškeré vybavení. I kdybyste měl v takové výrobně známého a ten by Vám to udělal fuškou za 2 litry pálenky, stále tu zůstává problém se zapalováním. Moje rada zní - nechte toho, ať si neublížíte.- Zní to možná nehezky, ale myslím to upřímně. Možná Vám někdo poradí lépe.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Tomas-J - (1) - 86.115 (?), 8.1.2017 17:50

Dobry den,

Mam motorovu pilu Homelite CSP3314. Mam ju od svokra, ktory ju dlhsie (asi 2 roky) nepouzival. Pilu som pred pouzitim odniesol do servisu na kontrolu. V servise urobili tieto prace:
- vymena sviecky,
- kontrola zapalovania,
- vymena membrany v karburatore, vycistenie a nastavenie karburatora,
- vycistenie vzduchoveho filtra,
- kontrola vyfuku - sitko vo vyfuku je ciste,
- vymena palivoveho filtra

Pilu som este v servise nastartoval - sla uplne bez problemov. Doma som s nou vyrezal asi 2 nadrzky, ked zrazu pocas rezania zhasla. Uz som ju ani nemohol nastartovat - chytila na 2 sekundy a hned zhasla. Pilu sa mi nakoniec podarilo nastartovat tak, ze som dal plny sytic a plny plyn. Pila akonahle nabehla do otacok, sytic som vypol a udrziaval pilu v chode pridavanim plynu. Pila bezala, len ked bola v otackach, na volnobehu zhasla a bolo mozne ju nastartovat len sposobom aky som uviedol. Pila neudrzala volnobeh ani po vychladnuti (teda za studena). Pilu som teda odniesol na reklamaciu, opat nastavenie a vycistenie. Problem sa znova zopakoval, tak znova reklamacia. To cele este 2x s rovnakym vysledkom. Chcem sa teda opytat, kde moze byt problem. Do servisu uz nechcem ist, kedze uz ma tam maju za blbca a podla nich sa
zavada pri preskusani neprejavuje.

Dakujem za odpovede

Tomas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 8.1.2017 18:08

natočte si to na video, ako sa správa píla a do servisu s ňou. mne robila stihl presne to čo popisujete vy, ale ja som bol skutočne debil, lebo som si nevšimol strhnutý závit na sviečke, pod plynom to išlo v pohode, na voľnobeh zdochlo. tak ešťe skúste skontrolovať, či máte sviečku dobre utiahnutú, či to náhodou neprehliadli v servise.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 231.235 (?), 14.6.2017 17:08

Servis na Homelitky - Kostelec nad Labem, já byl spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.135 (?), 27.9.2017 16:22

Zdravím, mám problém taky s Homelitkou. Nemá někdo návod nebo radu jak seštelovat brzdu? Když ji totiž přitáhnu a držím tak je vše OK, ale problém je jakmile ji pustím tak hnedka začne zabírat a brzdit a pak se dusí i motor tím pádem. Nemluvím o tom když ji zacvaknu směrem od sebe kdy by měla zabrat tak tam je to v pohodě, jde mě o to abych ji nemusel stále držet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika