Problémy s homelitkou cps 4016



host - 206.239 (?) 
3.1.2016 15:16, zobrazeno: 3609x

Mám homelitku cps 4016 asi 8 let. 3 krát jsem reklamoval ještě v záruce, že nemaže vysí lanko plynu a nevím na co ještě.Pak se začala dusit při zátěži, měl jsem za to že je to spojkou odvezl jsem ji do servisu, clapík přebrousil lištu a seřídil karburátor, nějakou dobu šla, ale ted je to ještě horší, startuje dobře svíčka je nová filtr vyčištěnej do otáček bez zátěže jde, ale jakmile zajedu do dřeva je konec okamžitě se dusí, nevím jesli spojka, nebo jak jsem četl v příspěvcích karburátor, spojku jsem měl rozdělanou umytou, nevím jestli jsou segmenty spojky špatný, jakou sílu mají mít, ještě to nevzdávám, ale odborník nejsem jen obyč kutil a taky nevím, jestli jsou dostupné nějaké ty náhradní díly, budu rá za každou dobrpu radu, díky Pepa

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 37.201 (?), 3.1.2016 15:59
Zdar. Nejspíš gufera, ve Tvým případě navštívit slušnej servis.Laslo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 206.239 (?), 3.1.2016 16:27
myslíš, že se tam dostává olej do spojky přes gufera, s tou pilou nebylo moc řezáno ikdyž jí mám tak dlouho proto se mě nezdá že by byla zničená spojka ted to mám rozebraný ve sklepě jusím to znovu omýt, už jsem opravoval i napínání řetězu není to moc dobře řešený v tom plastovým bloku, musím přiznat asi to nebyla moc dobrá koupě kdysi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 206.239 (?), 3.1.2016 16:54

píšeš taky slušnej servis laslo, kde to je nebo najdu ho na webu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 43.54 (?), 4.1.2016 16:06
Nazdar. Žádnej olej ve spojce, ale špatný gufera na klice a prisává vzduch do válce. Slušnej servis tím myslím že tam dělá někdo na svým místě. Nejlíp se poptat známých kam dávají svoji techniku. Laslo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 22.17 (?), 4.1.2016 18:33

Zdravím, nebylo by lepší nejprve trochu pootevřít "H" šroub na karburátoru (doleva 1/4otáčky). Pokud nemá problém s volnoběhem, tak bych gufera řešil až na posledním místě. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 206.239 (?), 20.1.2016 22:00

děkuju oběma za radu, něco s tím zkusím ještě podniknout, ten šroub vysokých otáčem mě taky napadnul, ale musím sundat ty plastový dorazy, myslím že je h šroub na maximu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika