Pila Partner stávkuje



Stránky: 1,  2   
host - 134.15 (?) 
14.11.2015 22:01, zobrazeno: 14236x

Ahoj lidi, mám pilu Partner 352, perfektně sloužila. Asi čtyři roky ležela. teď ji potřebuji, a pile nefachá. Rozeběhne se, ale po zahřátí (cca 3 mim. práce) se zastaví a nedá se nastartovat. Někdy, když úplně vychladne, tak se po dlouhém startování rozeběhne, ale chová se stejně. Karburátor jsem vyčistil v ultrazvuk. čističce, dokonce při marných pokusech o start bývá cítit benzín, tak ten by snad nemusel být příčinou. Nebo membrány? Nebo zapalování? Můžete mně někdo poradit? Moc děkuji za odpovědi.

Saša

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 140.43 (?), 15.11.2015 16:16

...a co svíčka?Dal bych jinou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.2 (?), 16.11.2015 9:51

Svíčkou by to možná mohlo být. I když...! Zkuste starý trik, vyšroubujte svíčku, osušte ji a drátěným kartáčem očistěte kontakt, nepředpokládám, že jste si rozhodil vzdálenost kontaktu, málokdo dnes má k dispozici měrky. Může být též příčinou i fajfka svíčky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 133.116 (?), 30.11.2015 0:36

Já mám Partnerku 351, naprostá spokojenost. Já bych ji dal do nádrže čistý benzín bez oleje a pumpičkou nassál. Zkus nastartovat na pár vteřin a nech ji naplněnou všude (jde mi hlavně o karburátor přirozeně). Dva dny bych ji nechal, nebo i víc a znovu zkusil nastartovat. Jen bych pumpičkou,,dotankoval,, každý den benzín do karbecu. Za ty 4roky musí bejt uvnitř něco tím olejem slepený a proto blbne. Snad tomu tou,,očistou,, pomůžeš. Pro jistotu tam dej na zkoušku dobrou svíčku. 

Jinak ti asi zbejva servis, mě stála,,očista,, motoru u křoviňáku něco přes litr. Bacha na vzduch filtr. Pak napiš, jak a co. Nepřechlastávej to! Jiskra musí bejt modrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 190.207 (?), 30.11.2015 3:04

Panebože to jsou rady, jedna lepší jak druhá. Nikdy nedrbejte svíčku drátěným kartáčem, to za prvé. Pokud je potřeba z ní dostat karbon tak ho vypalte nad hořákem. Ale tím si myslím, že to nebude...

Za další, rozhodně nikdy nelejte do ni čistý benzín a nestartujte! Koledujete si o zadření! Pokud už přidřená není.

Doufám, že jste ji po těch letech dal alepsoň čerstvou směs s kvalitním olejem do 2T v příslušném poměru!

Když chcípne a nejde nastartovat, má motor dostatečný odpor při opětovném startu? tzn. kompresi?

Netvoří se v nadřžce s benzínem podtlak? Jak chcipne zkuste povolit víčko jestli si třeba nenasaje vzduch a znova startujte. Možností je mraky. V.M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.116 (?), 1.12.2015 1:42

Myslíš, že ji pár vteřin,,nasucho,, zabije? Ale no tak. Uber pary. To bys ji musel dát trošku víc,,čouda,,, to jo. Mě jde jen o to dostat čistý benzín všude do karbecu, aby se rozpustil ten čtyřletý olejíček slepený, na to stačí pár otáček motoru a ať se to rozpustí, nic víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 12.169 (?), 15.12.2015 7:00

ja opravuji pily uz 7 let ale ty jediny mas pravdu nekdy jsou tam tokovy blbosti ze lidi spatnou radou zadrou motor lidi to delaji asi schvalne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.116 (?), 22.12.2015 1:33

ty si taky myslíš opraváři, že pár otáček k nassání benzínu stačí na zadření motoru? laugh Já tedy ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 103.235 (?), 26.12.2015 16:58

Měl jsem pilu partner 370 nalil jsem do ní starý benzín smíchaný s olejem a pila se začala dusit. Po nějaké době jsem ji nastartoval jen když byla studená a pak chcípla, když jsem chtěl znova nastartovat tak to nešlo. Dal jsem ji do servisu a tam mi řekli že je pila zadřená a oprava by stála jako nová. Řekli že se zadřela použitím starého benzínu smíchaného s olejem ten bere vzdušnou vlhkost a pak to ničí motor. Teď jsem si koupil Hecht 956 a je to rozdíl na první vyzkoušení. Šlape jak svině a ten výkon no co dodat. Partnerku už bych nebral protože i jako nová stála za prd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.116 (?), 28.12.2015 2:12

Já mám 351 partner přes 10let a jsem spokojen. Nekoupil jsi nějakou čínskou "jebku"?sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika