Husqvarna 142



Stránky: 1,  2,  3   
host - 128.35 (?) 
22.2.2014 13:41, zobrazeno: 24409x

Dobrý den, 

prosím o radu - pila při řezání zezačátku maká normálně, pak si vzpomene, ani ne po půl hodině, že končí, motor jde do nižších otáček a zdechne.Jak kdyby došel benzín, přestože tam je. A už nenastartuji. Ať tahám, jak tahám. Svíčka nová (škvarky se na ní nedělají), filtr vyčištěný. Nucená přestávka. Pokud ale pilu během provozu normálně vypnu vypínačem, tak nastartuji hned. Bez problémů. Pokud si ale zdechne sama, musím alespoň půl hodiny počkat, než znovu nastartuji (možná). Pak už chytne, vyvalí se modrý dým a zase chvíli, než dostane rozmary, řežu. Takže den v háji a požezáno sotva pár polínek. Za každou radu co s tím, děkuji.  Jirka

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 128.35 (?), 22.2.2014 17:43

...ještě doplním, pokud vytočím svíčku, tak je suchá. Jo, před chvilkou jsem vymontoval karburátor - zjední strany pod víčkem membrána, z druhé pod víčkem ňáký ďoury, ale trysku jsem nenašel. Jinak žádný smetí, či něco, co by tam nemělo být jsem nenašel. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 39.219 (?), 22.2.2014 19:45

Zkontrolujte si, poté co motor zhasne sám, zda hází svíčka jiskru. Může jít o poruchu modulu zapalování.     j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 18.66 (?), 22.2.2014 21:32
A nemáš potlak v nádrži, když ti to zdechne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 140.43 (?), 2.3.2014 5:43

Dobrý den, nemá,prosím, někdo rozkres této pily? díky.Láďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 94.115 (?), 3.3.2014 7:43

co strejda google a IPL 142?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 140.43 (?), 23.3.2014 20:29

...děkuji za odkaz. Láďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.124 (?), 18.2.2017 5:13

zkuste vycistit nebo vymenit filt v nadrzi on to bude delat pokud mate jistotu ze hazi jiskru a svicka je sucha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 140.43 (?), 23.3.2014 20:38

Ahoj Jirko, přišel jsi na to , kde je závada? Já vlastním stejnou pilu a problém mám úplně shodný.- vyměnil jsem ložiska s gufery, zapalovací cívku, svíčku,filtr BA, vyčistil karburátor, nová impulsní hadička. Díky Láďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.35 (?), 31.3.2014 19:15

Ahoj Láďo, pilu jsem odnesl do servisu, pán mi vyměnil membránu v karbecu (protože už nenastartovala vůbec), vyčistil co mohl, stálo mě to litr. Budiž. Jenže v sobotu jsem řezal a opět to samé. Po půl hoďce si postavila hlavu. Hned jsem vymontoval svíčku a koukal, jestli hází jiskru. Jo, hází. Tak dnes jsem šel opět do servisu a prý už to může být jedině zapalovaním. A to prý bude asi tak 15 kil za opravu. No jo, ale co když ani potom ne? Fakt nevím. A to jsem si říkal "Husqvarna je kvalita". Myslím, že jsem měl koupit "Partnera nebo McCullocha". Od nich mám křoviňák už 15 let, ani svíčku jsem neměnil. Údržba skoro žádná. Fakt dobrej kousek. Pila by byla určitě za poloviční cenu. Takhle to vrazím do oprav. :-(.   A to ji mám asi 7 let a běžela tak max. celkem asi 50 hodin, víc ne. Občas na chalupě. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika