Pila Fuxtec - KS - 162



Stránky: 1,  2,  3   
host - 165.2 (?) 
29.1.2015 13:39, zobrazeno: 35040x

Dobrý den.

Chci se zeptat zda máte někdo skušenost s touto pilou? Měla by být snad kompletována v Německu. Výrobce udává obsah 61,5 cm a výkon 2,3 kw. Připadá mi na tento obsah výkon nízký. Jaký je váš názor na tuto pilu?

Díky za vaše postřehy a skušenosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 81.134 (?), 29.1.2015 13:52

Prejdite na stránku DŮMACHALUPA.cz vlákno Píla do 5 tisíc. Tam je o nej popísané dosť. Jaro Š.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 23.141 (?), 29.1.2015 14:02

pozrel som si to doporucovane vlakno..nic moc..len jeden propagator znacky, prepokladam dovoz, ju tam popisuje a zdlhavych psazach ako jedinnu cinsku pilu co splnuje a poziadavky a pod. Inak k tej znacke. Je to WERCO na nemecky sposob,  ziadna kompletizacia v Nemecku..mate pravdu ale v tom..je to skladne v Nemecku..v Hamburgu z lude po mesiaci na lodi z Ciny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 29.1.2015 17:41

To 23.141  

To jste uhodil hřebíček na hlavičku jsem propagátor čín, potažmo dovozce, tak hodně jsem se už dlouho nezasmál laugh

Jestli je vám můj popis málo a chcete doplnění, stačí "kváknout" Líná huba holé neštěstí, ale jinak jsem se snažil co nejvíce přiblížit co asi můžete čekat, jestli je vám to málo a chcete abych sra... zlatý vejce, tak bohužel. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 115.117 (?), 29.1.2015 18:27

Fuxtec 162, AMA 50.20, Hecht 956, GTM 56, Villager VGS 30. atd. Všechno to jsou pily jak přes kopírák, základ je stejný, jediné rozdíly jsou okolních detailech jako je oplastování, obsahu, řezné soupravě, karburátoru atd. Z toho důvodu je Fuxtec s obsahem větším stejně výkoný jako nižší 56ccm a 50ccm pily, ale kroutící moment a akcelerace bude na vysší úrovni. Příklad pil Shindaiwa 452 S a z ní vzniklá Echo 500 P, stejný základ, nizší výkon při vysším obsahu, ale větší kroutící moment. Všechno je stejné, protože je to vše z číny. Fuxtec je původně určený pro němce, ale pobočky Fuxtec jak můžete vidět když si rozkliknete úvodní stránku výrobce jsou už po celé evropě. Vzhled a oplastování je v italském stylu. Pokud se jedná o ty emise, je to z toho důvodu, že má pila katalyzátor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 23.141 (?), 29.1.2015 19:28

vy ste nasli nejake stranky vyrobce Fuxtec?..ja nie, len sidlo na vesnici so skladom 30x40m... je to znacka priekupnika ako je u nas Werco..ziadny vyrobce to nie je. Keby vyrabal, alebo nebodaj kompletoval ako to tu uz bolo spomenute tak pri tom sortimente... skoro ako naozaj Werco..by musel mat obrovske vyrobne haly. Kedy uz ludia konecne pochopia ze lacne nakupovane stroje v Cine sa musia premenovat obchodnou znackou aby vyzerali ako..urcene pre nemecky trh... bohuzial ta cinsky oznacena retaz sa neda premenovat. Nepopieram ze sa sa daju najst aj spolahlive modely, Werco to za tie roky uz aj dokazalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 216.228 (?), 20.3.2015 19:47

Já to vidím jinak... Výrobci jsou odkud jsou a to, že mají někteří své výrobní prostory v Číně je trochu něco jiného. Já dovážím obloukové držáky a je to podobně. Takto jsem přistupoval i k nákupu KS162. Zaskočilo mě vytahování sytiče, ale jinak jsem sní pořád spokojený. Dodaný řetěz nevypadal nejkvalitnější, ale ještě jsem ho neměnil. Pravda neřežu každý den. Při zavolání do zastoupení Fuxteca jsem neslyšel, že je pila kompletovaná v Německu, nebo že není vyráběná v Číně. Všechno mi na rovinu řekli.

Ještě  video, které jsem našel u recenzí. Možná, že tam za hodinu začnou šít werco, ale asi né.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 20.3.2015 22:46

Tyto čínské pily (ale i křovinořezy, atd.) jsou všechny stejné, jak přes kopírák. Jsou určité nuance, ale to je spíše pozvolná obměna výroby v čase, než že by existovalo X značek a každá se svou výrobou a "vývojem". Aby se dosáhlo takové ceny, musí to vyrábět v gigantických sériích. Proto většinou jedna fabrika dělá plastové dílce (v barvě na přání zákazníka), druhá kovové odlitky, další třeba elektro výstroj. A pak je X montoven, kde si tyhle díly nakoupí, sestaví, nalepí vlastní polepy a hle - "nová značka" motorové pily.

K původu zboží mám pěkný příklad z Čech, který jsem sám zažil. Velká kartáčnická fabrika zjistila, že se jí nevyplatí vyrábět české štětky, a tak nakoupila několik kamiónů čínských. Pak najmula několik zaměstnanců, kteří každou krabici museli rozbalit, štětky zkontrolovat, aušusy vyhodit, případně opravit, znovu zabalit a takto získaný "produkt" byl opatřen nálepkou "Made in Germany" a vyexportován do Švédska. No comment.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 115.117 (?), 21.3.2015 7:40

Ač s většinou souhlasím, měl bych menší poznámku, Husqvarna 372XP a 365 jsou taky základem stejné, přesto to jsou jiné pily a o nuancích se tak úplně hovořit nedá. Kartry a návrh pily jsou na Fuxtecu prakticky shodné s ostatními, ale jsou tam rozdíly v osazeném karburátoru, obsahu motoru, osazen je jiný výfuk s katalyzátorem, jiné dvojité provedení brzdy, easy start, jiné oplastování a hlavně jiný obsah motoru. Rozhodně není čína jako čína a rozdíly v montovnách dílů dokupy jsou rozdíly,  čínské pily startují na nějakých 1500Kč a co se týče provedení a kvality zpracování nedá se to srovnávat, to by jste značkám jako AMA, Fuxtec, GTM křivdil. Měl jsem možnost pilu vyzkoušet a na to, že stojí kolik stojí, je vynikající. Jediný problém u těchto pil spatřuji v nevhodně volené řezné soupravě, ale to se dá při návštěvě kterékoliv prodejny s Oregonem nebo Stihlem za pár stovek změnit.

tady je pět videí ukazující rozdíly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 106.99 (?), 21.3.2015 8:18

Jestli to chápu dobře, tak osadit pětatřicítkou lištou od Oregonu a je to na domácí výrobu palivového dřeva vcelku (dělo),za ty peníze!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika