Pattfield PE-BKS 3735



Stránky: 1,  2,  3   
Tdzendys - (24) - 69.160 (?) 
9.4.2012 20:13, zobrazeno: 38711x

Zdravím koupily jsem tuto benzínovou pilu z Hornbachu na to naše zahradní řezání potom co odešla elektrická pila.Dnes proběhlo první zkoušení a zajíždění dal jsem trochu více oleje 1:33 a nedával vysoké otáčky a snažil se je často měnit, dělal jsem přestávky aby se nepřehřívala.Vyjelo se asi 2,5 nádžky a nařezalo plno dřeva jde to velice hezky oproti té elektrické to se nedá srovnávat a to je celkem slabá 1.3 kW a je to 37 ccm ale stačí je mi jasné že se nedá srovnávat s dražšími značkami je to jen hobby.Samozřejmě je na ní Made In PRC což mi bylo i jasné za tu cenu, já se dosti o dvoutakty zajímám mám i čínu Minicross, takže opravy klidně provedu sám ze začátku to bude chtít kvalitní svíčku na tu čínskou to tak dobře nechytá.Máte někdo také tuto pilu?Jak vám drží?Jinak tady jsou nějaké další fotky, je tam i motoru docela by mě zajímalo jaké pily je to kopie víte někdo?Díky

Pilka
Pilka
Strojovnička
Strojovnička
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 9.4.2012 20:24

Ještě je dobré že je na tom lišta a řetěz Oregon a to co sem slyšel se dá dobře sehnata a je i kvalitní nevím co je an tom pravdy uvidímewink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.66 (?), 10.4.2012 9:06

a nebylo lepší koupit Hecht, kolik stála? vypadá hodně plastově, jako hračka. Ale určitě jako hoby poslouží. Jsem zvědavej na další zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 10.4.2012 19:08

Stála 2999 nad Hechtem sme také přemýšlely ale to je také čína pod německou značkou nebo ne?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 128.66 (?), 10.4.2012 21:20
hecht cina rozhodne je, ale je to asi to nejlepsi z ciny. je tu plno zkusenosti vetsina pozitivnich a hlavne na hechta jsou servisy a nahradni dily. takhle muzete akorat reklamovat a vzdy budete mesic bez pily a pak treba dostanete novou a tak porad dokola. pritom nekdy staci seridit, vycistit, prip. vymenit neco za par korun. dostupnost servisu a ND je dost dulezita.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 10.4.2012 22:36

Pokud zjistím které pily je to kopie nebo aspoň ten motor tak si budu kupovat díly sám a kvalitní to samé popřípadě ložiska, gufera.Na záruku stím nejspíš ani nepudu snad jedině kdyby se stala nějaká hodně nákladná závada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 10.4.2012 23:47

Vaše najivita je až zarážející, bez urážky, kdyby jste investoval do solidní pily, tak máte na léta vystaráno.Už od pohledu na ty plasty, bude lépe ji hodit při první poruše, která bude mimo záruku do popelnice, tak jak se to činí s podobnými zázraky, které se na trhu objevily.Velice pochybuji, že by v této cenové kategorii, byl někdo ochoten zaobírati se opravami, obchoďák Vám dá nový kus a to bude tak vše.Uvědomte si, že to není nic jiného nežli spotřební zboží, tedy použít a zahodit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 11.4.2012 0:33

Ta pila akorát nařeže ještě zbytek palivového dřeva co se válí po zahradě a pak se občas použije na prořezání stromků tak se otcovi nedivím že nechce dávat o několik více tisíc za kvalitnější značku.Mě to na seznámení s motorovkami stačí a než já věci vyhazuju tak se je aspoň pokusím spravit mě to třeba baví.Navíc mám zkušenosti s podobnými levnými china věcmi a vždycky se to dá nějak vylepšit nebo opravit aby to fungovalo je to jen o lidech a lenosti a tím že si myslí že je to "nové" a nemusí se to udržovat nebo si ani nepřečtou manuál atd...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 11.4.2012 0:37

Jo a jasně vypadá plastově to zbarvení se mi taky moc nelíbí ale plasty nevypadají tak nekvalitně uvidíme časem jak to bude držet nedělám stoho nějakou libovou pilu je to jen levná hobby jen se tu dělím o zkušenosti a případné vylepšování tak je jasné že se najdou i negativní názory wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 11.4.2012 21:17

Pokud to bude pouze pro potěšení vyzkoušení vlastního umu, jsem pro.Ale nemá smysl do pily za pár kaček kupovat díly, které svou cenou převýší její hodnotu.Z Favorita výfuk od Ferrari, také neudělá závodní auto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika