Oleo Mav GS 370 skusenosti



host - 206.222 (?) 
14.10.2013 8:16, zobrazeno: 11078x

Zdravim, cez vikend som si kupil pilu Oleo MAC GS 370 (neukamenujte ma prosim :)). Dovod nakupu bola cena. Stala 199e a potrebujem pilku na obcasne napilenie dreva do krbu, pipilenie stromkov na zahrade a podobne. Ziadne extra zatazenie, iba obcasna praca. Po vikendovej praci (cca 4m3 dreva) sa zacalo stavat, ze po nastartovani sa toci retaz a musim pridat plyn aby sa prestala tocit. Ale toci sa ako keby som na plno drzal plyn, takze mi to pride dost nebezpecne. Oleja spotrebuje tiez dost, pila je zaprasena od oleja po tomto pileni, jak keby som ju mal uz rok. A moznost regulacie oleja nie je. Zavitam do moutfieldu koli tomu toceniu sa retaze po nastartovani sa toci. Ale po precitani ohlande vybavovania reklamaci v MF mam z toho viacej strach ako zo samotnej pilky :)

Inac existuje nejaka kvalitnejsia narhada v tejto cenovej kategorii od Stihll alebo HQ?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 206.222 (?), 14.10.2013 14:01

zdravim, este som sa chcel opitat ako je to s ND? Daju sa zohnat bezproblemov ako je to napr u Stihl?

dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
flader - (21) - 248.250 (?), 14.10.2013 16:08

Ja som na obcasne pilenie kupil Dolmar PS 45 za 179 a uplne bez problemov, plna spokojnost. Bohuzial myslim ze uz sa nepredava, teda uz dlhsie som ju nikde nevidel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 206.222 (?), 14.10.2013 16:20

ja akoze zazrak od tej pilky neocakavam. Za 200e sa snou spokojny. Akurat na to tocenie retaze po starte. Mam aj krovinorez Oleo mac a ten drzi uz 5 rokov. Sice mam z neho ruky vytrasene ale...

 Len co tak citam tak Mountfield ma problem so zarukou, respektive su problem ND. Tak reku ci ma niekto skuksenosti s Mountfieldom, lebo ratam ze za chvilu sa pojde reparovat aj krovinorez.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Baca - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (106) - 121.99 (?), 22.11.2013 21:07

Retaz pohybujuca sa pri volnobehu - dve moznosti -  pridreta odstrediva spojka, alebo problem s karburatorom (nastavenie, alebo prisava falosny vzduch netesnostou) oboje na servis. Kedze Olejomak a Mountfield, ja mi vas luto. Ja som sice tiez kupil v Mountfielde pilu ale Solo 651C s vedomim, ze seriem na ich zaruky a opravy si budem riesit sam za svoje v mojej rezii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 89.53 (?), 12.4.2018 12:10

Mám pilu oleomac GS370 a po třech letech s ní mám problém. Po přidání plynu se začne pila dusit a chcípat až chcípne. Palivo tam teče, filtr jsem zkontroloval. Svíčku měnil. Karburátor vyčištěn v ultrazvuku. Pořád to samé. Nesetkal se s tímto někdo? děkuji za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.204 (?), 12.4.2018 13:10
Zdar. Buď seřídit nebo je po guferech. Laslo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.242 (?), 22.4.2018 12:07

stihl Ms 181 vážící cca 5 Kg i s náplněma Nyní je v akci.

Mám ji 2 rokem zatím má za sebou cca 20 plnometrů Buk dub o pruměrech cca 25-35 cm šlape a není žádný problém

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika