Oleo Mac 952



Stránky: 1,  2   
aenstria - (4) - 123.11 (?) 
1.10.2016 20:40, zobrazeno: 8996x

...odešla mi HQ 45, po rozebrání a poměrně zděšení, že klika je uložena v plastu...

se mi naskytla příležitost OM 952. Nemůžu říci ani půl křivýho slova, starty super, řezání taky - 30 leté smrky -cca 45 cm v průměru.

jedno zátiší s OM :)

OM 952
OM 952
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 61.8 (?), 2.10.2016 23:46

Zdravím pane Novák, já Vám radím jak opravit přidřenou HQ45 a nakonec zlišťuji, že jste pořídil tuhle sr... ku. Hodně štěstí a při první opravě teprve poznáte rozdíl v cenách náhr.dílů. Měl jste starou dobrou HQ (mimochodem, v spodním díle klikové skříně je zastříknuta kovová miska) a pořídil jste předraženou "vychvalovanou" pilu z produkce Mountfield. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.74 (?), 3.10.2016 7:14

Koupil jste dobře, pili z Mounfildu jsou velmi kvalitni daleko víc než HQ, myslím,že budete spokojen i se servisem ten je stejně perfektní jak ta pila, kvalita je kvalita.:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 74.227 (?), 30.10.2016 15:33

to by mě tada vážně zajímalo v čem je OM tak strašně dobrý oproti Husqvarně?

OM se obávám že má ložiska uložená v plastu úplně stejně jako H 45. Na to jak je toto řešení provedeno naprd je k nevíře kolik toho 45tka za ta léta nařezala. Spokojen se servisem v MTF? to si už vážně děláte legraci, že jo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 26.74 (?), 31.10.2016 18:24

Ano je to legrace, sám mám 3 pili hq a jsem s nima naprosto spokojen.:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 37.101 (?), 6.11.2016 21:19

Pokud by pily OM 947/952 měly ložiska uložená v plastu, pak by musela mít ložiska v plastu i čínská kopie těchto pil Dolmar ps 35 c a ta má celokovový motor. Aspoň to tady neustále tvrdí PR Dolmaru. Takže, když má ložiska v kovu čínská kopie, pak je musí mít v kovu i italský originál. Ještě větší „legrace“ je, že ani ten nejlevnější Oleo mac za 5 tisíc nemá ložiska v plastu. Viz zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.142 (?), 7.11.2016 5:32

Moje čínská kopie Dolmaru 35 byla vyrobena v Německu, kde byla vyrobena Oleo Šmak 952 se raději neptám. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 42.178 (?), 12.11.2016 22:06

asi vás moc zklamu, oleomac má spodní kartery plastové, např šrouby lišty lezou z čeho? z plastového karteru. Z hliníkové slitiny je jen ta spodní mistička v které jsou uloženy ložiska, zbytek karteru je z recyklovaných víček z petek, kelímků a igelitových tašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.22 (?), 13.11.2016 6:54

Zdravím, i když OM také "nemusím", tak je třeba uvést kvalitu plastu, kerý tento výrobce používá na pravou míru. Jedná se o kvalitní polyamid se skleněnými vlákny, který používají i jiní významní výrobci pil. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.74 (?), 13.11.2016 15:31

Přesnĕ,vždyť plastové jsou i části palnych zbraní, viz.Glok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika