Nová Hecht 44 nestartuje



Stránky: 1,  2   
host - 213.206 (?) 
7.10.2015 20:42, zobrazeno: 15454x
Dobrý večer. Koupil jsem úplně novou pilu Hecht 44. Ale nedaří se mi ji nastartovat. Svíčka hazí jiskru, benzin do valce jde. Už se mi i stalo po naklonění pili že tekl z vyfuku. Tak jsem benzin vykapal a nechal odvetrat, ale porad nic. Nevim jestli se uchlastava nebo se musi seridit treba nejaky předstih. Díky za jakoukoliv radu než to odvezu do servisu.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 190.207 (?), 7.10.2015 22:22

Ulitý motor - nestartujte se sytičem, ale jen s poloplynem(vytáhněte a zase zamáčkněte sytič, tím se aktivuje jen poloplyn, při tom nesmíte sahat na plyn, dokud pila nechytne, tím by se zas poloplyn vyřadil)

hází svíčka jiskru, když je rozdělaná z motoru? v.m.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jenda_ - (30) - 214.22 (?), 7.10.2015 23:42

Dobrý den. Přečetl bych si návod a nezapomněl zapnout spínač.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.135 (?), 8.10.2015 8:02

stalo se mi ze u nove hechtky byla praskla hadicka v miste nasazeni palivoveho filtru v nadrzi a tak tento vypadl a pak take nachtela chytit zkontrolovat dotazeni a zakladni serizeni karburatoru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.206 (?), 8.10.2015 10:38
Ano taky mi to přijde jako ulitý. Přijde mi ale i že davá slabou jiskru. Podle mě je totálne rozladená a manuál vo k tomu mám je spíš uživatelský než servisní
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 213.206 (?), 8.10.2015 10:47
Teď jsem ji zkusil znovu nastartovat. Vytahnout sytič. Manualne ho vratit bez zmácknutí plynu a start. Naskočila, ale sáhnul sem po plynu a chcípla. Měl jsem ji nechat chvíly bežet. Teď už zas nestartuje a z vyfuku teče benzin takže je špatné seřízený karbec a dáva galony benzínu :/
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 213.206 (?), 8.10.2015 11:33
Ano bylo tomu tak. Seřídil jsem karburátor a už startuje. Ale zas nemaže. Takže zkusim koupit mineralni olej. Motorovy olej retez asi nerad :D
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 25.2 (?), 8.10.2015 14:23

Dříve narození, pokud měli podobný problém, tak vyšroubovali svíčku pilu nechali vypnutou, a startovací šnůrou vyhnali benzín z válce.  A to, že pila nemaže řetěz nebude asi použitým olejem, to je v podstatě lhostejné!  Přečtěte si pozorně návod, pila má na spodní straně regulační šroubek mazání řetězu, tak ho stačí o jednu otáčku otevřít a je po problému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.206 (?), 8.10.2015 18:59
To je fakt zkusím to. Je spíš divný, že to z výroby není absolutně seřizený. Což v manuálu píšou. Díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 9.10.2015 9:29

Zdravím, než začnete kroutit šroubem nastavení ol.čerpadla, tak si přečtěte v návodu rozsah nastavovacího šroubu. Po jedné otáčce je po "po smrti". Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika