Motorová pila Oleo-mac



host - 67.23 (?)
11.3.2009 23:17

Milí zlatí hoši, Trošku jsem si dovolil počíst si Vaše příspěvky ohledně oleo-macu řetězové pile a nějaké to srovnávání s pilami huskvarna čí snad dokonce stihl a okamžitě jsem pochopil proč tyto obchody fungujou.Sám vlastním Top model od stihlu MS 660 což je legendární soutěžní pila a pak menší MS 211 což je novinka s prosince 2008.Mohu Vás ujistit že narozdíl od pily oleo-mac budou tyto pily řezat i za 30let a to při plném nasazení v lese kde nyní pracujou zhruba 10 hodin denně.Bylo by opravdu smutné kdyby pily o kterých zde hovoříte nebyly schopny nařezat Vám ani dřevo na zimu ale pokud by jste je začli používat jako profesionálové skončili by jste v servise do 14dní.Prosím nehněvejte se a pokud budete chtít napsat hloupou připomínku poslužte si ale jedno nikdy nezměníte.Pily Husqarna jsou již delší dobu vyráběny v Číně a jsou s plastu až hrůza ale kvalitní rozhodně jsou.Pily STIHL jsou absolutně kvalitní německá dokonalost spojená ruku v ruce s přesnou Švýcarskou přesností která dohromady tvoří nepřekonatelnou kvalitu na světovém trhu.A až si zase jednou půjdete koupit něco od oleo-macu do Mountfieldu tak skuste navštínit nějakou speciálku od STIHLU nebo HUSQARNY jestli tam nedají také zatočit na Béďově kole že by jste to měli zadara.No oni to nemají protože to jde jen ne pilách vyrobených za pár kaček a s obrovskou marží aby se to dalo prodat s kolem štěstí a autem zdarma a všechny výplaty zaměstnancům? Nebo že by byl tento obchod tak dobročinný a měl všechny lidi co tam přijdou tak rád že jim to dá levněji než koupí? A nakonec maličkost.Už jste někdy viděli v lese, v dřevozpracující firmě či snad ve filmu někoho s pilou OLEO-MAC.Kupte si kvalitu a poznáte rozdíl.Felicie je fakt spolehlivé auto ale už jste jeli v Mercedesu? Nashledanou

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 235.19 (?), 19.2.2010 17:58

OM 956 - delam s ni v lese denne a zadnej problem... i kdyz Stihl je Stihl.Petr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.23 (?), 11.3.2009 23:17

Milí zlatí hoši, Trošku jsem si dovolil počíst si Vaše příspěvky ohledně oleo-macu řetězové pile a nějaké to srovnávání s pilami huskvarna čí snad dokonce stihl a okamžitě jsem pochopil proč tyto obchody fungujou.Sám vlastním Top model od stihlu MS 660 což je legendární soutěžní pila a pak menší MS 211 což je novinka s prosince 2008.Mohu Vás ujistit že narozdíl od pily oleo-mac budou tyto pily řezat i za 30let a to při plném nasazení v lese kde nyní pracujou zhruba 10 hodin denně.Bylo by opravdu smutné kdyby pily o kterých zde hovoříte nebyly schopny nařezat Vám ani dřevo na zimu ale pokud by jste je začli používat jako profesionálové skončili by jste v servise do 14dní.Prosím nehněvejte se a pokud budete chtít napsat hloupou připomínku poslužte si ale jedno nikdy nezměníte.Pily Husqarna jsou již delší dobu vyráběny v Číně a jsou s plastu až hrůza ale kvalitní rozhodně jsou.Pily STIHL jsou absolutně kvalitní německá dokonalost spojená ruku v ruce s přesnou Švýcarskou přesností která dohromady tvoří nepřekonatelnou kvalitu na světovém trhu.A až si zase jednou půjdete koupit něco od oleo-macu do Mountfieldu tak skuste navštínit nějakou speciálku od STIHLU nebo HUSQARNY jestli tam nedají také zatočit na Béďově kole že by jste to měli zadara.No oni to nemají protože to jde jen ne pilách vyrobených za pár kaček a s obrovskou marží aby se to dalo prodat s kolem štěstí a autem zdarma a všechny výplaty zaměstnancům? Nebo že by byl tento obchod tak dobročinný a měl všechny lidi co tam přijdou tak rád že jim to dá levněji než koupí? A nakonec maličkost.Už jste někdy viděli v lese, v dřevozpracující firmě či snad ve filmu někoho s pilou OLEO-MAC.Kupte si kvalitu a poznáte rozdíl.Felicie je fakt spolehlivé auto ale už jste jeli v Mercedesu? Nashledanou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 95.222 (?), 13.4.2009 8:32

Já jen dodám, ze kazdá li...  chválí svuj OCAS.Mám HUSQVARNU 365 Speciál.Jednou si rikám, ze skusím neco jiného, tak jsem vzal OM 951 a musím konstatovat, ze horsí BERLU jsem v rukách nikdy nedrzel.Spotreba no hruza, pila hopsá, glajdá a proto VALILA hned druhý den z domu.S této skusenosti jsem si vzal ponaucení a nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.131 (?), 13.4.2009 16:06

Přesně tak.

Motorová pila má na boku STIHL nebo HUSQVARNA, ostatní jsou jen jakési fichtly obalené plastem a lištou.Vyzkoušel jsem OM, Partner,homelite... no comment

no a pily co prodávaj v Kauflandech, Lidlech, Baumaxech a Obi tak z těch už je mi uplně na bli...(špatně). Divím se, že se to smí vůbec prodávat.

Arbo Pepa   (stihl)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.24 (?), 28.5.2009 2:04

Vážený pane Pepo, mícháte dohromady profi a hoby, pokud se nemýlím je tam 15 000,- rozdíl v ceně, prodávám Partnerky a reklamace jsou toho to původu: benzín s olejem z friťáku, nebo čistý bez ředění, to by jste nevěřil co vše tam lidé nalejí.Přeji hezký den prodavačka Baumaxu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.14 (?), 31.7.2009 11:49

radsi koupim hoby řadu Stihl neno Husqvarna nez nejakou nejlepsi radu partner, oleo mac atd!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.76 (?), 11.12.2012 16:01

zajímalo by mě, kdy byl na některé pile prodané v Baumaxu proveden předprodejní servis??? kdy bylo v Baumaxu, nebo jiném prodejním řetězci, se zákazníkem probráno, jak se má k pile chovat, čím se má řídit atp. Kdy byla před zákazníkem smontována a předvedena??

většina těchto problémů, je způsobena i stylem prodeje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 12.12.2012 20:24

bauxxx jsou velké stavebniny s doplnovým prodejem, ja nevim ale radeji si zajdu do obchodu nebo prodejního skladu kde se na dany sortiment zboží zaměřují toje to stejné jak když si koupite v potravinach motorvý olej s aku vrtačkou, v železářství také nekoupíte salám s rohlíkama. Kupující si zaprvé tohle musí uvědomit. Bud se necha poučit-poradit a koupi kvalitní vyrobek ve spec. prodejne nebo to koupi levně bez poradenství nekde v obchodním domu na netu... Pak je jeste jedna sorta a to specializované obchody se šmejdama ale toje jina kapitola. Pak byse nestalo to že přibalený olej do benzinu naleje u MP na mazaní řetězu, doleje benzin a hura jde se "kosit" dřevo 60cm duby co přivezla kladovka a zima zadveřama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 237.155 (?), 6.4.2016 13:21

Jak Stihl, Dolmar nebo Husqvarna mají rady hoby pil pro veřejnost - vážená paní prodavačko, nevím, jaké je Vaše vzdělání,  ale jako strojař o trojích trochu vím... to co se prodává v řetezcích vašeho typu je leckdy o třídu níže než je oblíbený Low end... v řetezcích je snažsí v rámci záruky protočit špatný výrobek za,,nový,,... nicméně opravuju pily jako svou kratochvíly... a řeknu vám, že pokud mi někdo zazvoní u baráku s něčím co není S, H,D tak popřeju jen hodně úspěchů v nějakém servisu... tyto pily ani nevyčistím... nemá to smysl potom vysvětlovat že po odkrytování se vám to sype v rukou a když už seženete čirou náhodou díly, tak se lidi divý proč je oprava třeba za 3000,- když pila stále 4000,-...ten kdo veme pilu 1x za měsíc do ruky aby si uřízl polínko do krbu pro romantiku se ženou fajn... ale pro jakejkoliv barák a zahradu kde je potřeba pila je taky potřeba přemýšlet než něco koupíte... a pokud o tom nic nevíte tak si nechte poradit...
jako příklad uvedu kamaráda, který nemá nouzi o peníze, chtěl poradit -ale nedržel se rady, nechal se uvrtat od prodejce a pilu po výkendu nesl do servisu na reklamační opravu... :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 239.5 (?), 5.9.2009 22:03

mam krovinorez oleomac t 733   uz 12 rokov menil som karburator pred 5 rokmi za tu dobu som pokosil travy neskutocne mnoztvo a krovin ani nehovorim takze ja by som len chcel napisat ze aj v buducnosti budem verny tejto znacke to je akos mercedesom moze sa vydarit alebo nie kosil som zo stilkou je to dobra masina ale clovek sa pri nej velmi narobi je dost tazka robim tuto pracu profesionalne takze   pre vsetkych co neuznavaju ine znacky nech ich nekupuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika