Motorová pila Oleo-mac



host - 178.103 (?)
30.3.2020 10:21

dotaz: Chybí dráp. Na str. 170 se píše,, K dispozici je jako příslušenství dráp. Použití drápů se doporučuje při řezání kulatiny nebo hustých větví. Pro montáž drápu viz. postup 1-6 na obr.30"

Prosím tedy co navrhujete pro jeho získání (bez sdělení o jeho nepotřebnosti)

odpověď. je nám velice líto, ale dráp nemáme v sortimentu. Děkujeme Vám za pochopení.

výsledek. prodají pilu GST 250 bez dílu, na který se návod odvolálá a zabývat se tím nebudou. Co by na to řekl auditor?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43,  44   
         
host - 215.97 (?), 7.11.2018 12:54

Tak já už nenakupuji žádnou techniku u Maunfildu kvůli zlodějskému servisování, přesedlal jsem na jinou firmu.Před 4 roky mi přestala šlapat starší sekačka, odvezl jsem ji tedy spravit, pán viděl starší stroj, tak hned začal jestli to stojí za opravu, povídám, rád bych, on povídá, nemá kompresi, já říkám, ráno kompresi měla, teďka už ji nemá... tak teprve vyndal svíčku a konstatoval, že motor O.K.  Za týden jsem přijel pro opravenou sekačku, kde bylo přetržené pérko za korunu, ale oprava stála 1300 protože měnili všechno co se jim nezdálo...

Taktéž zeťák si koupil novou sekačku, další podzim aby tedy měl tu sedmiletou záruku platnou nechal sekačku zaservisovat.Jaké bylo jeho zděšení, když si pro ni jel a vysolil 1700 za prohlédnutí... v Kolínském Maufu už nic...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jozes - (1) - 81.1 (?), 8.9.2011 15:50

Prečítal som skoro celú túto niekoľko rokov starú diskusiu a vyšlo mi z toho, že Oleo-mac je rovnako dobrý výrobok ako ktorýkoľvek iný činsky stroj, ale zákazník musí počitať s tým, že za fitkívnu 7 ročnú záruku a kvalitnú reklamu si musí priplatiť   -J-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.25 (?), 22.6.2018 17:23

Zdravím, neviem ako to má oleo-mac s pílami ale mám od nich záhradnú kosačku = ani nie tú najdrahšiu ale ani najlacnejšiu (taký stred) a drží mi už cca 8 rokov, možno aj viac a v servise ešte nebola.. Funguje na 1 naštartovanie a som s ňou max. spokojný.. Asi záleží aj od šťastia alebo typu výrobku.. Aj keď mám s touto značkou dobré skúsenosti(predošlá kosačka bola tiež od Mauntfieldu), pílu by som si kúpil asi overenej značky napr. Husqvarna, - je to drahšie ale zasa reže to parádne, (mám doma jednu tak viem posúdiť, tiež mam aj jednu Sthil ale tá je v porovnaní slabšia, ale zasa nemôžem povedať že by som bol nespokojný, len keď ich porovnám tak je tam rozdiel a tá oleomac, to neviem posúdiť, ale keby bola ako tá kosačka, tak by som ju rozhodne bral laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.103 (?), 30.3.2020 10:21

dotaz: Chybí dráp. Na str. 170 se píše,, K dispozici je jako příslušenství dráp. Použití drápů se doporučuje při řezání kulatiny nebo hustých větví. Pro montáž drápu viz. postup 1-6 na obr.30"

Prosím tedy co navrhujete pro jeho získání (bez sdělení o jeho nepotřebnosti)

odpověď. je nám velice líto, ale dráp nemáme v sortimentu. Děkujeme Vám za pochopení.

výsledek. prodají pilu GST 250 bez dílu, na který se návod odvolálá a zabývat se tím nebudou. Co by na to řekl auditor?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 226.36 (?), 20.1.2012 20:00

A čítal si pozorně? Možná kdyby se těch Husek a Stihlů dostalo tolik do rukou amatérů a laiků kteří řežou jen nárazově a nemají s pilou takové zkušenosti, jako kolik si jich koupí Oleo-mac Tak by si sa asi čudoval kolko jich je zadrených a naozaj zlých, zrovna tak ako Oleo-mac.surprise

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.89 (?), 10.5.2013 8:44
Oleo-Mac je předražený, to je jeho problém. Tchán ma pilu oleo mac, já mam Stihl 230 ca. stejně starou jako tchánův oleo mac a starou HQ 245 XP. Stihl a oleo mac mají stený rok výroby, HQ je starší. Stihl je pocitově krapet slabší než O-M. Práce se Stihl je neporovnatelně pohodlnější - ale je pravda, že O-M zažil prasácké zacházení. Když jsem poprvé řezal s Stihl, tak me udivily oproti O-M nízké vybrace a malá váha. Menší vybrace má než OM má i stará HQ. Stihl je navíc mnohem promyšlenější - např. ovládání sytiče. Co mne ale na Mountfieldu štve nejvíc, je nedostupnost náhradních dílů. Na pile O-M odešlo olejové čerpadlo (bylo z plastu a prodřelo se, možná se stalo díky chybé obsluze s povoleným řetězem). Porucha je věc nepříjemná, ale co se dá dělat. Vytočilo mne ale, že jsem na čerpadlo musel čekat TŘI TÝDNY a nakonec došlo jiné, bez možnosti nastavování průtku... Podobná věc s křovinořezem. Otec potřebuje hlavu na strunu, v plné sezoně (nyní) ji prostě Mountfield nemá. V obou případech se jedná o Mountfield v ČB, možná je to výjimka. HQ nebo Stihl si toto nemůže dovolit, těžař v lese nemůže čekat tři týdny na čerpadlo do pily. Navíc servisní síť HQ i Stihl je mnohem hustší (alespoň na jihu Čech). Když se podívám na cenu, tak si raději dva tři tisíce priplatím za HQ, Stihl či Dolmar, než mít doma předražený výrobek od Mountfieldu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 243.92 (?), 3.6.2013 10:00

Z vlastni zkusenosti musim dosat ze oleo mag mame jako jednu z pracovnich pil na tezbu dreva, bohuzel jiz delsi dobu musime vyuzivat jine pily jinych vyrobcu.Nemohu rici ze by byla spatna, ale bohuzel zakoupena u Mount... a mame problem sehnat ND.Primitivni vec jako je olejovy filtrik u sani a v cele republice dle jejich slov neni nic k dostani s tim ze oni objednavaji cely rok dily a pak jim na jeden zatah prijede kamion s dily, ale jen s temi co jsou objednany, a pak zas rok nic neni.To je paradox.Vec ktera vam nezabere ani minimum mista a neni.A dlouho nebude.Z toho hlediska jsou pro nas tyto pily ac zatim spolehlive na praci nepouzitelne.Jakoukoli jinou pilu mame opravenou prez vikend a nebo dily sehnane na pockani.Bohuzel oleo mag nedoporucuji nikomu kdo potrebuje delat a delat.Ja sama mam HQ a super, ci kolegove se Stihl atd.Proste coli lepsi uz jen z hlediska servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 117.86 (?), 27.1.2014 19:40

Kdo chce opravdu řezat, tak si nekupujte Oleo Mac... Po pár hodinách řezání se zadře a jednání Mountfieldu otřesné!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 139.107 (?), 10.3.2014 18:35

Zdravím ve spolek.

Řezání je možná silné slovo. Před sametem jsem su koupil Husku 66cm3 od lesáků a ročně s ní dělám tak 50m3 pro dva baráky na topení dřevem.  Za tu dobu - nepočítám li řetězy a lišty- jsem dvakrát měnil svíčku. Jinak nic. Jo, netopí mě madlo.

To OM je jiné kafe. To si koupil děda, když mu přestala mazat Alpina a musel si ihned (nešlo rozmluvit) zakoupit pilu. samo že to byl OM.

No řezalo se s ní 4x a z toho byla 5x v servisu. a nejede a nejede a asi už nikdy nepojede. Pokud vynechám popis zklamání, že je slabá jak tuberák pod Gerlachem a při sebemenším pokusu o přitlačení prostě zastavím řetěz, tak výčet poruch by byl příliš dlouhý příběh. Poslední story je seřízení v M servisu. Pane jsme to seřídili, někdo se v tom vrtal. Děkuju chlapci, jste moc hodní, řeknu dědkovi aby do toho nelezl. Jistě, že dědek ani nevěděl, že to seřídit jde. dojdu domů a nastartuju. Pila vrčí a to je asi tak všechno. Při pokusu přidat plyn zdechne - je tak slabá, že neutlací píst asi. Po zahřátí je to lepší ale řezat se s tím nedá... vůbec netáhne. Hezky to chlapci seřídili. stálo mě to 400,-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 33.165 (?), 10.3.2014 19:27
Proto si objednají reklamu přes itest aby si lidi mysleli jak maji dobry pily.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43,  44   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika