Motorová pila Erman CS 142



host - 247.166 (?)
23.2.2018 12:22
Také se připojím. Mám přesně tu co je na obrázku. Máme ji doma od roku 2012. Funguje dodnes. Běžné v lese doma vyřezávání krovů atd a bezi. Táta se mi smál co jsem to koupil. Sám Husqvarna 36. V lese pak koukal jak pilka řeže a líp než ta jeho. Teď problém s olejovým čerpadlem stejně jako Husqvarna a to že se jí nechce startovat když je teplá horka. Čerpadlo asi vyměníme a zkusíme jinou svíčku a seřízení karburátoru. Jinak za ty peníze dobrá. Ale bylo třeba vše přejít asi zrovna dobrý kus
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 104.56 (?), 31.8.2013 12:08

Taky jsem se nechal nachytat od prodejcu co u mne zastavili autem ze SK SPZ.Jen ta moje mela dokonce nalepky Husquarna - jinak uplne stejna kopie jako erman.No zaplatil jsem za ni "balik".Ze zacatku jela jak o zivot po roce odesla bezpecnostni brzda, stale brdila takze pri rezani jste si ji museli pridrzovat.No po 1,5 roce odesla lista - kompletne se rozesipala.Takze kdybych jim mel znovu kupobvat na 1,5 roku vic jak 500,- bych uz za ni nedal.Cista CHINA - radsi si pridat a koupit kvalitu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 109.6 (?), 8.9.2014 9:45

Pila slouží docela dobře, nyní se osekala lišta a nevím, kde jí získat. Pokud máte někdo tip na prodejce, prosím, poraďte. oldpospisil@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Karelll - (37) - 140.103 (?), 8.9.2014 16:28

Zajeďte do kterékoli ze 154 prodejen Husqvarny, donesete tam vaši lištu a i řetěz (ten si tam také rovnou kupte modrý zub od oregonu) oni podle knihy od Oregonu lištu objednají, přesně na vaši pilu. Počítejte ale s tím, že vás Oregoňácká lišta vyjde na cca 600Kč, řetěz 430Kč. Ve výsledku tak dáte za lištu a řetěz skoro dvojnásobek ceny pily. Investice do nové a nesrovnatelně kvalitnější řezné soupravy se sice neztratí, bohužel to neplatí u této pily, kde nevíte, jestli vydrží pila. Každopádně nic jiného nezbývá, než si pořídit jak lištu, tak řetěz a bylo by dobré se mrknout i na řetězku, jestli je ještě OK. Čínské bláto (řetěz+lišta) co máte na pile teď rovnou obojí vyhodit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 98.34 (?), 12.11.2013 20:42

Tragedie kolo magneta, stažena matkou se stoupáním 1,25!! na klice závit 1,5 doporučuji vše přejít a sesadit pak funguje docela obstojně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 150.59 (?), 21.2.2018 16:51

Tak teda. Mám dva exempláře.Jeden nařezal asi 0.25 kubíku dřeva a ta druhá asi tak tři řezy.Pak jsem je odstavil na třičvrtě roku a od té doby nejdou nastartovat. Našel jsem servis, ale po čtyřech měsících byla vrácena jako neopravitelná - vše je vpořádku, ale pila nejde /ani ta druhá/. Takže napodobenina  --hrůza a děs.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 247.166 (?), 23.2.2018 12:22
Také se připojím. Mám přesně tu co je na obrázku. Máme ji doma od roku 2012. Funguje dodnes. Běžné v lese doma vyřezávání krovů atd a bezi. Táta se mi smál co jsem to koupil. Sám Husqvarna 36. V lese pak koukal jak pilka řeže a líp než ta jeho. Teď problém s olejovým čerpadlem stejně jako Husqvarna a to že se jí nechce startovat když je teplá horka. Čerpadlo asi vyměníme a zkusíme jinou svíčku a seřízení karburátoru. Jinak za ty peníze dobrá. Ale bylo třeba vše přejít asi zrovna dobrý kus
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 10.66 (?), 26.3.2018 5:49

Ta sama zkusenost-seridit to nejde boli od ni ruce a hlavne jak se ohreje muzes si dat svacu protoze to proste neroztlacis dokud nevychladne.volnobeh upraven na vetsi otacky aby nechcipala a rezu proste dokud je v nadrzi benzin.vymeneno vse od svickek po sestylovani vseho.nic.Ale zase to je drzak na takovyto domaci rezanicko? za 1100 koupeno primo z Ciny..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.254 (?), 18.7.2019 10:27
Erman- já mám štítek made in germany. Pilku mám cca rok, probirky,palety, kácení do 35 cm průměr a v pohodě. Jen by brzda je moc u rukojeti odírá to klouby. Jinak spotřeba super. Za mě dobrý
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.5 (?), 18.7.2019 17:43

Kácení do 35cm v pohode.Jeden a pol roka. Vtipálek.

  Bolo by dobré - ak už niekto nehovorí pravdu tk nech si to vymyslí tak aby sa tomu +- dalo aj uveriť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika