Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu



host - 36.13 (?)
10.11.2017 13:13
Zdravim, take vlastnim tuhle motorovou pilu, poridil jsem ji, nebot jsem chtel mensi pilu na zahradu, jinak mam jeste pilu Oleo mag 952. Nedavno jsem delal v lese palivo na zimu, vzal jsem s sebou obe pily. Pila einhell, predcila moje ocekavani. Pracovala naprosto v pohode, bez problemu, stejne jako pila oleo mag. Rekl bych, ze pomer ceny, vykonu a kvality je dobry. Hodnotim pilu po po vyjeti cca. 10 litru benzinu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 27.4.2010 20:29

Přepravní ochrana se musí odstranit před použitím u každé pily. Tedy, pokud při řezání chcete používat lištu a řetěz :).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.96 (?), 23.8.2010 20:46

Zdravim všechny diskutující -

po kratším váhání jsem si i já koupil Enhell motorovku 3735 a jsem z ní trochu zklamanej - dal jsem jí dohromady  - nacupoval a naskočila skvěle, akorát když se zahřeje tak najednou chcípne a nejde nahodit - až po chvíli jsem si všiml, že páčka sitiče zůstane pořád v poloze START a nezaskoží do polohy RUN, a tím pádem ji vlastně utopím -  ke svíčce jde moc benzínu.Tak jsem se to snažil chvíli řešit, ale jelikož je tejden stará a tudíž v záruce, tak jsem se raději do větších oprav nepouštěl a pozítří s ní jdu do Baumaxu v Jihlavě ji vyměnit - jak to dopadlo napíšu později - jinak koupil jsem jí za 2390kč

Ať vám pily řežou - Vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.58 (?), 30.10.2010 12:30

Tyhle pily byly prodávány už bez přepravní pojistky. V krabici byl leták že už je odstraněna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 82.222 (?), 13.11.2010 19:35

chtěl bych se zeptat jestli na té pile je ve předu lišty uvnitř ozub.kolečko, nebo jestli to šoupe po plechu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.154 (?), 19.4.2016 9:29

Dva deci oleja je veľa na 5 litrov sa dáva 1 dcl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 19.4.2016 11:27

Některé čínské stroje mají předepsaný poměr 1:25.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 160.97 (?), 7.11.2011 0:00

No já se nakonec rozmyslel a koupil Husqvarnu 450. A teď nelituju :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.13 (?), 10.11.2017 13:13
Zdravim, take vlastnim tuhle motorovou pilu, poridil jsem ji, nebot jsem chtel mensi pilu na zahradu, jinak mam jeste pilu Oleo mag 952. Nedavno jsem delal v lese palivo na zimu, vzal jsem s sebou obe pily. Pila einhell, predcila moje ocekavani. Pracovala naprosto v pohode, bez problemu, stejne jako pila oleo mag. Rekl bych, ze pomer ceny, vykonu a kvality je dobry. Hodnotim pilu po po vyjeti cca. 10 litru benzinu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 225.119 (?), 7.7.2018 8:39

Zdravím. Tuto pilu jsem kupoval cca před 6 - 7 lety. Původně byla na práce kolem chalupy. Zahrada, nějaké to palivové dříví a tak. Tam se asi dobře zaběhla. Potom jsem před 5 lety koupil 2 hektary lesa a počítal s tím, že až ji tam oddělám, koupím novou pořádnou Stihl nebo Husquarnu. No, už se tam holka pěkně nařádila. Sice to jsou stromy, vesměs srmky, do cca 50 let věku, na kterých si zařezala, ale bez problémů. Nejvíc si zamakala na probírce a prořezávce stromů do 30 let, jelikož byl les zanedbaný a od výsadby se tam nic nedělo - samý vyvětvování, krácení tyčoviny, semtam i vzrostlejší strom. Prostě samý řezání, kde je fůra práce, ale dříví přibývá pomalu. Mám na ní už 3. lištu a asi pátej řetěz. Originální měl řídké osazení řezných článků. Bál jsem se, že hustší řetěz od Oregonu neutáhne, ale úplně v pohodě. Teď řeším první závadu, a sice prasklý sací balonek pumpičky paliva. Jinak motor běží jak hodinky, mazání řetězu taky v pohodě. Když vzpomenu na pilu z Mountfieldu, kde přestala mrcha mazat po 2 letech a nedalo se to za boha rozchodit.. Já jsem spokojenej. Koupil jsem ji ještě se slevovým kuponem za nějakých 1790 Kč. A fakt jsem nečekal, že bude tak dlouho na živu. Je to ďábel!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 84.90 (?), 7.4.2021 16:12
Pilu mám už 8 let... ale 4 roky nejede a nikdo neví co s tím. Vyměněno snad všechno kromě plastu. Chytne, přidám udusí se a chcipne. Už šetřit nebudu a koupím si pořádnou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika