Motorová pila do 6000



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?)
5.9.2009 13:16

Mám rád výrokovou logiku, Vaše vyjádření bylo prostě nesmyslné. V mé reakci není nic osobního. Navíc, koupíte -li profi, bude zde mnohem menší rozptyl kvality, nesrovnatelně vyšší ergonomie než v hobby třídě, kde jde sice výjimečně koupit nářadí i na úrovni profi (viz. narex),či na hranici profi (často LIDL) nebo naprostý brak, který splnil jedinou úlohu - byl prodán jako zboží a byl zaplacen :-))

V Čechách se skloňuje jen jediné cena, cena, cena. Na profi nářadí je skvělá nejen jeho užitná hodnota, ale pro  amatéra by měla být významná ergonomie. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 118.44 (?), 5.9.2009 12:37

Nechytejte mě hned za slovíčko, vy si myslíte že si nešika nemůže koupit profi pilu a šikovnému kutilovi nevydrží často hobby pilka?Navíc není profi jako profi.Všechno souvisí se vším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.9.2009 13:16

Mám rád výrokovou logiku, Vaše vyjádření bylo prostě nesmyslné. V mé reakci není nic osobního. Navíc, koupíte -li profi, bude zde mnohem menší rozptyl kvality, nesrovnatelně vyšší ergonomie než v hobby třídě, kde jde sice výjimečně koupit nářadí i na úrovni profi (viz. narex),či na hranici profi (často LIDL) nebo naprostý brak, který splnil jedinou úlohu - byl prodán jako zboží a byl zaplacen :-))

V Čechách se skloňuje jen jediné cena, cena, cena. Na profi nářadí je skvělá nejen jeho užitná hodnota, ale pro  amatéra by měla být významná ergonomie. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 5.9.2009 13:25

Jestli máte rád logiku tak je logické že každý uživatel není stejný a někomu stejný stroj vydrží 10let a někomu 5 min než ji na první nádrž zadře. Nejmenoval jsem žádnou značku bylo to všeobecné (logické)konstatování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.9.2009 13:32

Nu logiku sice máte rád, leč obávám se, že jí nevládnete.

Dal jste do vztahu nesouvisející premisy a z nich vytvořil nelogický postulát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 5.9.2009 13:40

Myslím že není logické dávat do tohoto fora takové odborné výrazy které většinou nikomu nic neřeknou.Zkuste se logicky zamyslet a příště psát češtinou které rozumí většina zahrádkářů a dřevorubců, těm vaše výrazy většinou nic neřeknou. Mě to osobně ani neurazilo ale ani si to hned nebudu překládat.Většinou si rozumím s s obyčejnými lidmi a né s těmi co si na něco hrají.Tím vás nechci urážet neberte to osobně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.9.2009 13:42

OK, dal jste so vztahu nesouvisející předpoklady a z nich vyvodil nelogický výsledek. Také nemám rád lidi, co si na něco hrají a též Vás tím nechci urážet osobně.

Nicméně nepodceňujte dřevorubce a zahrádkáře, prostá sedlácká logika není nic nemravného a s výrazovou logikou není ve sporu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 5.9.2009 13:51

Světu mír, ale svět není jenom o logice to je přece logické.Děje se spousta nelogických věcí třeba i to že si amatér koupí profi pilu, dnes je to většinou o penězích a už méně o logice.Nikdo neříkal že je sedlácká logika nemravná ale ještě jsem neslyšel dřevorubce který zhodil strom jak se chálí jaký to má krásný postulát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.9.2009 13:59

Mno, ale nebavili jsme se o dřevorubci, a o tom co je "logické" jste začal vy...A  pokládat svůj  subjektivní názor za logický výrok není přesné.

Nicméně povídání o penězích je skutečným populismem. Pokud jsem amatér a mohu si koupit profi nářadí udělám to právě kvůli ergonomii. Mám (možná mylný) pocit, že mé ruce, šlachy a klouby mají větší cenu než několik ušetřených stovek, či tisícikorun. Čím výkonnější stroj je a čím více produkuje vibrací s vysokými parametry zrychlení, tím víc by nakupující měl dát na tyto vlastnosti důraz. Kupodivu, pokud se rozhlédnu po svých sousedech, tak ti, kteří (neprofesionálové) řežou pravidelně dřevo pro otop, ač nebohatí, mají dnes profi pily, naspořili na ně, a jak říká jeden z nich, proč tak učinil - "nenašel jsem svoje pracky na smetišti"

Samozřejmě, pokud jednou za rok někdo přeřízne jedno polínko na opečení buřtů, může být dlouhé roky spokojen i s brakem, protože za celou dobu, kterou ho vlastní poběží stroj maximálně hodiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 5.9.2009 14:09

To je právě ta nelogická logika, někomu většinu času leží v garáži pila za tři tisíce a někomu za dvacet a jednou za rok ji vytáhnou na ty buřty oba. Ale zanechme handrkování ať si každý koupí co chce, aspoň nás pak nebude někdo moci nařknout že jsme mu špatně poradili, to je logické nebo né?Někdo je spokojený s pilou takovou někdo s makovou a někdo s žádnou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 5.9.2009 14:14

Kdepak, rozumné je prostě zhodnotit, jak často bude uživatel s nástrojem pracovat a k jakému účelu jej chce pořídit.

Zároveň by si měl říci, kolik chce investovat i do pocitu ochrany vlastního zdraví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika