Motorová pila do 6000



PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?)
28.8.2009 21:33
koupil jsem starší Stihl MS180C. Překvapilo mě, jak je lehká a jak se s ní snadno řeže, tedy ne rovné řezy, ale různé stavební oblouky, úhle, výřezy apod. Krásně ovladatelná, díky ergostartu velmi snadný start. Koupil jsem ji mý mladý na odvětvování do lesa, až půjdem na dříví. Stála mezi 3-4 tisíci, už nevím. Můžu doporučit. A hlavně-není to žádné plastové pižlátko z bau bau, které vám v záruce opraví výměnou a po záruce vás vyhodí. Náhradní díly zajištěny po dobu 10 let a ani poté není problém.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 118.44 (?), 28.8.2009 16:53

Souhlasím s tímto příspěvkem, proč by si majitel sadu nemohl koupit marketovou pilu za 3000 kč když mu na tuhle práci vydrží 10let (možná i více)a pořád mu vnucujete buď, ruční pilku nebo profi pilu nebo machra souseda.Kdo na tomto foru čte často, možná se dočetl než to smazali že na podobné práci borec zadřel profi pilu 2x po sobě není to škoda?Kdyby si koupil marketovku tak by mu ji vyměnili, nebo by si mohl koupit ještě 5 takových pil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.7 (?), 28.8.2009 21:11

1.Borec zadrel dvakrat farmu

2.Marketovky by ste za tu cenu kúpili 2 max 3

3.AK Vám tu človek ktorý sa už aspoň 3dni živí servisom týchto strojov napíše že tieto stroje nemajú ani cenu materiálu z ktorého sú vytvorené a snaží sa Vás vystríhaľ pred zbytočnými nervami a vyhodenými peniazmi tak si myslíte že je zaujatý a chce Vám nanútiť drahý Stihl alebo Dolmar.Myslíte že Vám chcem predať niektorý z týchto strojov.Koľký by ste si išli kúpiť takýto stroj na stredné slovensko?

   Ak u Vás budí dôveru človek ktorý do benzínu leje bio olej a používa 98 benzín tak prosím, je to vaše právo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 28.8.2009 21:25

Myslím že to byla dolmar 5000 což je profi okolo 15000,ale tady stále někdo nechápe proč jsou různé kategorie pil, od hoby až po profi, já se toho člověka nezastávám spíše to nechápu, a vy asi nechápete mě protože já mám zkušenosti z okolí že se dá i z hoby pilou -marketovkou řezat dřevo -teď je samozřejmě problém kolik, někdo by chtěl asi jako z profi tak to je asi vůl, a vůl je i ten kdo do profi pily leje nějaké sračky a myslí si že mu na to pojede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 28.8.2009 21:48

1. Borec zadřel dvakrát profi Dolmar PS5000, ale nevíme proč. Mohla to být vada stroje, špatná oprava, nebo chyba obsluhy - přetížení, špatné palivo (olej Stihl měl být 1:40, benzín i od OMV mohl být nekvalitní). Odpustil bych si urážky, že to je blbec, stejně tak, že Dolmar je šmejd. V každém případě škoda pily i nervů.

Bioolej do benzínu neznám (znám bioolej na řetěz). BA98 taky není to pravé.

Levné neznačkové pily - souhlas, ale i mezi hromadou... jde najít kus, který na hobby použití funguje dobře (je to malý zázrak, ale najde se ;-)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.2 (?), 28.8.2009 21:20

Přesně tak je k příspěvku od 11844.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 28.8.2009 21:33
koupil jsem starší Stihl MS180C. Překvapilo mě, jak je lehká a jak se s ní snadno řeže, tedy ne rovné řezy, ale různé stavební oblouky, úhle, výřezy apod. Krásně ovladatelná, díky ergostartu velmi snadný start. Koupil jsem ji mý mladý na odvětvování do lesa, až půjdem na dříví. Stála mezi 3-4 tisíci, už nevím. Můžu doporučit. A hlavně-není to žádné plastové pižlátko z bau bau, které vám v záruce opraví výměnou a po záruce vás vyhodí. Náhradní díly zajištěny po dobu 10 let a ani poté není problém.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 28.8.2009 21:41

Já nikomu neberu jeho značku pily sám mám dolmar ps-500 taky výborná pila ale zároveň nezhazuji jiné značky, když vím že se dá s nimi řezat a někomu to stačí až nad míru, někdo to počítá na kubíky a někdo na haluze, proto jsou ty různé kategorie, to jako kdybych doporučoval někomu kdo jede do práce na kole protože to má 50m ať radši jede mercedesem-prostě zbytečnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 49.2 (?), 28.8.2009 22:21

Je jasný, že kdo si jednou zkusí říznout s profi pilou, tak pozná, že to je o něčem jiným.Stejně jako jsem psal já o těch vrtačkách atd.Ale kupovat si drahou pilu na občasný použití je asi hovadina stejně tak, jako si kupovat drahou vrtačku na občasný přivrtání garnýže.Já teda nevím jestli ty drahý pily jsou nějak háklivější na benzín, ale do mojeho Meka Kulocha leju 95ku s M2T a nechám ho tam i přes zimu a natočím jí vždycky.Jedimý co na ní kupuju je lišta a řetěz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.56 (?), 28.8.2009 22:06

Nikdy by mě ani nenapadlo chtít po manželce, aby chodila něco někam řezat motorovou pilou.Asi holt jiný kraj, jiný mrav...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 28.8.2009 22:19

To asi nebude tím že by to manžel po manželce vyžadoval ale asi ji to baví, spíš bych měl strach aby tu pilu udržela v případě zpětného vrhu atd.ale to jí určitě partner vysvětlil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika