Makita DCS4610



Stránky: 1,  2   
jas - (5) - 178.78 (?) 
22.3.2012 21:30, zobrazeno: 12133x

Dobrý den, zakoupil jsem hobby pilu MAKITA DCS4610 na takovéto domácí řezání. Může se někdo podělit o zkušenosti, popř. na co si dát pozor..? Díky Jan

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 156.239 (?), 23.3.2012 2:07

Dejte pozor na přední napínání řetězu, který na moderních pilách nemá co dělat, potom na neexistující tlumení vibrací, ať nemáte vazoneurózu, kde u této pily je proto velký předpoklad, pak si dejte pozor na časté závady se startováním, také na malý výkon a velkou váhu, na neexistující servis. Za ty peníze šel koupit daleko lepší stroj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 120.31 (?), 23.3.2012 6:33

Přečtěte si pozorně návod k obsluze a dodržujte jej nepoužívejte starou palivovou směs, a budete li ji používat na takové to domácí řezání tak Vám žádná vazoneuroza nehrozí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.37 (?), 23.3.2012 8:26

Přesně tak, tuhle nemoc za 10 hodin práce ročně nedostal ještě nikdo, ale pokus zastašit Vás je celkem zajímavý, přitom píšete že to máte na hoby kolem domulaughAkorát nevím proč to takhle pán napsal, co s toho má?Fakt zajímavé...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 156.239 (?), 23.3.2012 8:39

Jen jsem chtěl říct, že bych dokázal za polovinu peněz koupit pilu silnější, výkonější, lehčí, kvalitnější bez vibrací a zajištěným servisem. Makitou4610 to začíná a obrázkem končí cheeky


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 107.237 (?), 23.3.2012 10:33

Aby z ní měl ruce jak na fotce, to by musel řezat furt i ve spánku a v každý ruce mít jednu pilu ;-)

Na domácí řezání za 4000,- to celkem ujde, ale taky bych si zrovna tohle nekoupil...  Jinak klasické základní věci - čerstvá a kvalitní směs, ostrý a správně napnutý řetěz, nedusit v nízkých otáčkách ani nevytáčet naprázdno bez zatížení, ostatní podle návodu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 182.86 (?), 23.3.2012 13:10

Tak už tu někdo vyjmenujte lepší pily za 4000,- rád si ten seznam přečtu -)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jas - (5) - 178.78 (?), 23.3.2012 22:03

Děkuji za přínosné infornace. Opravdu by mne zajímalo jaká lepší pila by se za tyto peníze dala sehnat (když pominu elektrické) - hledal jsem docela pečlivě... Opravdu u ní neexistuje tlumení vibrací? Zítra ji jdu vyzkoušet... Jan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.239 (?), 25.3.2012 1:12

Aby jste našel lepší pilu za lepší cenu, stačí si vybrat jakoukoli jinou značkovou pilu, nekupovat je z obchodu, ale po i-bazarech a aukcích. Stačí se držet jednoduchého pravidla, nebrat od žádného výrobce tu nejlacinější pilu co vyrábí, vaši makitu nevyjímaje. Zánovní Solovky se prodávají úplně pod cenou a Dolmarky jsou také laciné. Minulý týden jsem takto pro kamarády koupil mírně jetou, rok starou Solovku 643ip za 1600Kč a Dolmarku 5000 za 4000Kč. Do vyhledávače na jednotlivých portálech zadáte značku a vyplivne vám to kolikrát skoro nové kousky a za super cenu. Pokud sem hodíte to největší šméčko od Dolmaru a čekáte kladnou odezvu, bohužel, odvařenej z této pily nikdo nebude indecision Pokud by jste se poptal před nákupem a chtěl být spokojený nejen s cenou, ale i s pilou a řezáním, tak bych jako základ doporučil pily v ceně 7k - 8,5k = Solo643ip, HQ445, Dolmar 420sc, Stihl 211, pořizovací cena je prostě znát. Vy s tím budete řezat, tak je hlavní vaše spokojenost, nezbývá než vám popřát, ať vám slouží ke spokojenosti yes.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jas - (5) - 178.78 (?), 28.3.2012 18:25

První dojmy po 2 hodinovém řezání jsou vesměs pozitivní, ani jsem nezaznamenal nějaké nepříjemné vibrace... myslím, že stará Stihka z práce má větší smiley Kácel jsem topoly do 20-ti cm úplně bez problémů.

Bazarovou pilu jsem kupovat nechtěl, nejsem odborník abych poznal případné závady a na dražší pilu jsem neměl, tak doufám bude sloužit, aspoň aby si na sebe vydělalayes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika